Kamu Kurumuna Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak!

Yeni dönemde kamu kurumlarında istihdam edilmek isteyen vatandaşlar için yeni bir kamu ilanı daha yayınlandı. Aktaş Belediyesi tarafından yayınlanmış olan kamu ilanına göre tekniker kadrosunda görevlendirilmek üzere personel ihtiyacı olduğu bildirildi. İşte 2022 kamu personeli alımı ilanının ayrıntıları…

Kamu Kurumuna Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak!

Kamu kurum ve kuruluşlarının eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıkmaları, devlet garantisi altında istihdam edilmek isteyen vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Yeni dönem itibari ile ilana çıkarak, eksik kadrolarını tamamlamak isteyen kurumlardan biri de Aktaş Belediyesi oldu. Belediye tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanına göre çeşitli eğitim düzeylerine sahip olan vatandaşların, tekniker kadrosunda istihdam edileceği bildirildi.

Aktaş Belediyesi 2022 Personel Alımı İlanı

Niğde ili sınırları içerisinde yaşayan ve kamu kurumlarında istihdam edilmek isteyen vatandaşları sevindirecek olan kamu ilanı, il sınırları içerisinde hizmetlerine devam eden Aktaş Belediyesi tarafından yayınlandı. Belediye tarafından yayınlamış olan personel alımı ilanına yapmış olduğu başvuru, olumlu olarak değerlendirilmiş adayların görevlendirilecekleri pozisyonlar şu şekilde belirlendi:

  • Memur: 1 kişi
  • Tekniker: 1 kişi

Aktaş Belediyesi 2022 Personel Alımı İlanı Başvuru Şartları

Haber

Niğde Aktaş Belediyesi tarafından yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar için ilan başvuru şartları yayınlandı. İlgili ilan aracılığı ile istihdam edilecek olan adayların sağlamaların gereken ilan başvuru şartları şu şekilde belirlendi:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Memur kadrosu için lisans programlarının siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümlerinden mezun olmuş olmak
  • Tekniker kadrosu için Önlisans programlarının harita, harita ve maden ölçme, harita kadastro ve harita teknikerliği bölümlerinin birinden mezun olmuş olmak
  • Memur alımı için KPSS’den en az 75 puan almış olmak
  • Tekniker alımı için KPSS’den en az 60 puan almış olmak
  • İlgili pozisyonlar için belirlenmiş olan özel şartları sağlıyor olmak
  • Herhangi bir suçtan ötürü hüküm giymemiş olmak

Aktaş Belediyesi 2022 Personel Alımı İlanı Başvuru Detayları

Niğde Aktaş Belediyesi tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanı aracılığı ile istihdam edilmek isteyen adayların başvuruları, 4-6 Nisan tarihleri arasından belediyenin resmi internet sitesi aracılığı ile kabul edilecektir.

SONRAKİ HABER