İstanbullular dikkat! 15-25 Eylül arasında oralara giriş yapılamayacak: Tamamen yasaklandı

İstanbul Ataşehir'de düzenlenecek konserler için sahne kurulumları sebebiyle ve çevre güvenliği sağlamak amacıyla bazı yolların araç trafiğine kapatılacağı duyurusu yapıldı.

İstanbullular dikkat! 15-25 Eylül arasında oralara giriş yapılamayacak: Tamamen yasaklandı
İstanbul Ataşehir'de bazı yollar 15-25 Eylül tarihlerinde trafiğe kapatılacak

İstanbul Ataşehir Belediyesinde düzenlenecek olan 8. Kardeş Kültürlerin Festivali sebebiyle ilçedeki bazı yollar 15-25 Eylül tarihlerinde trafiğe tamamen kapatılacağı duyuruldu.

Edis Konseri - Mevlana Mahallesi

Edis'in konseri Mevlana Mahallesi'nde gerçekleşecek. Mevlana Caddesi-Sitespor sahası yanından Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önüne kadar olan yol, 15 Eylül Cuma günü saat 12.00'den 18 Eylül Pazartesi saat 12.00'ye kadar trafiğe kapatılacak.

Mustafa Ceceli ve Selçuk Balcı Konserleri - Kayışdağı Mahallesi

Mustafa Ceceli ve Selçuk Balcı konserleri Kayışdağı Mahallesi'nde düzenlenecek. Uslu Caddesi-80. Yıl Cumhuriyet Parkı ile Darülaceze arasındaki yol, 21 Eylül Perşembe günü saat 12.00'den 23 Eylül Cumartesi gecesi saat 02.00'ye kadar trafiğe kapalı olacak.

Muharrem Temiz, Nilüfer Sarıtaş ve Kutsal Evcimen Konserleri - İçerenköy Mahallesi

Muharrem Temiz, Nilüfer Sarıtaş ve Kutsal Evcimen konserleri 19 Eylül'de, Tan Taşçı konseri ise 24 Eylül'de İçerenköy Mahallesi'nde gerçekleşecek. Adem Sokak-Meskenler Sokak ile Of Sokak arasındaki yol, iki farklı zaman aralığında araç trafiğine kapatılacak.

- 18 Eylül Pazartesi günü saat 17.00'de kapanacak olan yol, 20 Eylül Çarşamba gecesi saat 02.00'de açılacak.

- 23 Eylül Cumartesi günü saat 11.00'de kapanacak olan yol, 25 Eylül Pazartesi günü saat 12.00'de açılacak.

SONRAKİ HABER