Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 12 yıl önceki videosu paylaşım rekoru kırdı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2011 yılında yayınladığı videoda gerçekleşen projeler ve ileriye dönük hedefleri açıkladığı video, 'Hedef 2023' sloganıyla çıkılan yolda paylaşılan video yeniden gündeme geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 12 yıl önceki videosu paylaşım rekoru kırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 12 yıl önceki videosu paylaşım rekoru kırdı - 2011 yılında paylaşılan videoda faaliyete geçen projeler bahsedilirken savunma sanayisinde hedefleri açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12 yılda yerli ve milli imkanlarla savunma sanayisi hedeflerine ulaşılması sosyal medya platformlarında yoğun ilgi gördü. Kısa sürede paylaşım rekorları kırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 12 yıl önce 'Hedef 2023' diyerek çıkılan bu yolda 2022 yılı bitmeden videoda bahse konu olan projeler hayata geçmesi kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Vatandaşları sevindiren müjdeleri tek tek sıralanması ve hayata geçtiği ana tanıklık eden vatandaşlar sevinçlerini dile getirdi.

HEDEF 2023

12 yıl önce seçim döneminde paylaşılan videoda, 'Biz hayallerimizi Türkiye için kurduk, Türkiye için gerçekleştirdik. Şimdi sıra daha büyük hedeflerde.' sözleriyle harekete geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde hükümet yetkilileri Türkiye'ye çağ atlatan savunma sanayisinde atılan adımların hedef ulaştığı görülmesi eser ve hizmet anlayışına bir kez daha vurgu yaptı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 12 yıl önceki videosu paylaşım rekoru kırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 12 yıl önceki videosu paylaşım rekoru kırdı - Resim : 2

ESER VE HİZMET ANLAYIŞI

Eser ve hizmet anlayışında alt ve orta gelir grubuna yönelik 350 bin konut projesi sayesinde arz ve üretim fazlası oluşturularak dünyayı etkisi altına alan enflasyon sürecinde ülkemizde mağduriyet yaşanmaması için projeler sayesinde konut ve kira fiyatları oldukça gerilemeye başladı. Alım gücünü artırmada asgari ücret, memur ve emekli maaşlarına yıl bazında yüzde 100 oranında zam yapıldı.

Dünya ekonomisine şekil veren ülkelerde 2023 yılı tehlike olarak algılandığı resesyon ihtimalinin gündeme geldiği bu dönemde Türkiye Ekonomi Modeli sistemi devreye girerek üretim, yatırım, istihdam ve ihracatta rekor üstüne rekor kırıldı. Türkiye artık söz dinleyen değil söz sahibi ülke konumuna geldi.

23 yıllık EYT sorunu çözüme kavuştu. Memurların beklediği 3600 ek gösterge artık çözüldü. Sözleşmeliye kadro çalışması bitti. Ekonomiye yönelik atılan adımlar yürürlüğe girdi. Düzenlemeler Meclis'e intikal etti. Yasama erkinde incelemeler tamamlandığında milletvekillerinin oylamasına sunulacak. Bu kapsamda kabul edildiği vakit Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imza yetkisiyle Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girecek.

TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE

Cumhuriyet tarihinde umutlu bekleyiş sona erdi. Enerjide tam bağımsız Türkiye yolunda Karadeniz'de 1 trilyon dolardan fazla değere sahip ihtiyaçları 10 yıldan fazla karşılayacak Karadeniz gazı ilk fazı Mart ayı sonunda konutlara aktarılacak. Terörden temizlenen Gabar dağı başta olmak üzere ülke genelinde petrol sahaları keşfi günlük üretime katkı sağlamaya başladı.

Vatandaşın cebini rahatlatacak düzenlemelerle birlikte doğalgaz faturaları ile birlikte diğer kalem ürünlerde yeni önlemler devreye girdi.

SONRAKİ HABER