Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi az önce duyurdu! Herkes bunu bekliyordu: 45 bin atama yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çok önemli bir açıklama yaptı. Bu açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan 45 bin atama müjdesi verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi az önce duyurdu! Herkes bunu bekliyordu

Cumhurbaşkanı Erdoğan çok önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında eğitim sistemimizin kalitesini artırmak, eğitim kadromuzu daha da güçlendirmek için 45 bin yeni öğretmen ataması yapılacğaının mğjdesini verdi.

ERDOĞAN MÜJDEYİ DUYURDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından öğretmen atamalarına ilişkin bir açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili vatandaşlarım, eğitim camiamızın değerli üyeleri, buradan sizlerle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Eğitim sistemimizin kalitesini artırmak, eğitim kadromuzu daha da güçlendirmek için 45 bin yeni öğretmen ataması yapacağız.

Atanacak öğretmenlerimizi öncelikli olarak depremin yaralarını sarmak için afet bölgelerinde görevlendireceğiz. Tüm öğretmenlerimize, ailelerine, öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun."

BAKAN ÖZER'İN AÇIKLAMALARI 

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den de öğretmen atamaları hakkında bir açıklama geldi. Bakan Özer ise açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

"45 bin yeni öğretmen atama kararı ülkemize, milletimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. Atama takvimi ve branş dağılımını en kısa sürede açıklayacağız. Eğitim ailemizin her zaman yanında olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunuyorum"

SONRAKİ HABER