BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ: Sinan Oğan adaylıktan çekiliyor mu? Programlarını iptal etmişti

Seçime artık sayılı saatler kala siyaset gündemi iyice hareketlendi. Bugün saat 14.00’te düzenlediği basın toplantısında canlı yayında Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini ifade eden Muharrem İnce’den sonra gözler ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’a çevrilmişti. Açıklama geldi!

BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ: Sinan Oğan adaylıktan çekiliyor mu? Programlarını iptal etmişti

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesi sonrasında Sinan Oğan’ın da adaylıktan çekileceği iddia edilmişti. Sinan Oğan’dan beklenen açıklama geldi.

Sinan Oğan, Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekileceği iddialarına yanıt vererek, “Lütfen bizim üzerimize oynanmak istenen oyunlara alet olmayın. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz.'' dedi.

PROGRAMINI İPTAL ETMİŞTİ

ATA İttifakının cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ın yarın düzenleyeceği Antalya programının iptal edildiği belirtildi. İnce’nin de bir önceki gün mitinglerini iptal etmesi ve ertesi gün adaylıktan çekileceğini açıklaması dikkat çekti.

BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ: Sinan Oğan adaylıktan çekiliyor mu? Programlarını iptal etmişti

Sinan Oğan iddialara yanıt vererek, adaylıktan çekilmeyeceğini “'Lütfen bizim üzerimize oynanmak istenen oyunlara alet olmayın” sözleriyle yanıt verdi.

PROGRAMINI İPTAL ETME NEDENİ

Oğan Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında programını iptal etme nedenini açıklayarak şunları söyledi:

“Türk milletinin aziz evlatları, sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Son günlerde bize dönük artan provokasyon duyumları üzerine seçimin son günü herhangi bir olay yaşamak istemedik. O sebeple de bu akşam İstanbul’dayım"

BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ: Sinan Oğan adaylıktan çekiliyor mu? Programlarını iptal etmişti - Resim : 2

SONRAKİ HABER