John Wick 4 ne zaman yayınlanacak? John Wick 4 konusu, oyuncu kadrosu

Dünyanın en büyük aksiyon filmleri arasında yer alan John Wick ile ilgili 4.sezondan yeni görüntüler paylaşıldı. Buna göre ise izleyiciler serinin devam filminde neler olacağını araştırmaya başladı. Peki John Wick 4 ne zaman yayınlanacak? John Wick 4 konusu, oyuncu kadrosu

John Wick 4 ne zaman yayınlanacak? John Wick 4 konusu, oyuncu kadrosu

John Wick 4 ne zaman yayınlanacak? John Wick 4 konusu, oyuncu kadrosu - Dünyanın en büyük aksiyon filmleri arasında yer alan John Wick ile ilgili 4.sezondan yeni görüntüler paylaşıldı. Buna göre ise izleyiciler serinin devam filminde neler olacağını araştırmaya başladı. Hikayesi ile herkesi etkileyen filmler arasında yer alan John Wick'in yeni filminde ki detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Film, köpeğinin öldürülmesi üzerine yeniden yeraltı dünyasına karışan eski bir suikastçının maceralarının anlatıldığı John Wick filminin dördüncü devam halkasıdır. John Wick karakterine hayat veren Keanu Reeves, dördüncü devam halkası için bir kez daha kamera karşısına geçiyor.

John Wick 4 vizyon tarihi

Keanu Reeves, John Wick: Chapter 4’te başrolde olacak ve filmin 24 Mart 2023’te vizyona girmesi bekleniyor. Uzun süredir beklenen gelişmeler arasında yer alan John Wick filmi ile ilgili detaylar nihayetinde belli oldu. Filmden ilk görüntüler dünya basınına servis edilirken izleyicilerde ki ise heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor.

John Wick 4 hikayesi ne olacak?

“Bence John Wick bölüm 4, ilk üç film göz önünde bulundurulursa iyi bir devam filmi. Filmde bir sürü yeni karakter geliyor. Bu karakterler John Wick’in geçmişiyle alakalı bilgilere sahip. Söyleyecekleri sözler var ve tabi şimdiki zamanı da atlamamak gerek. Film, duygusal bir hikaye için iyi bir son niteliğinde olacak” dedi. Film 24 Mart 2023’te sinemalarda olacak.

John Wick 4 oyuncu kadrosu

Ana kadroda Laurence Fishburne, Ian McShane, Lance Reddick, Rina Sawayama, Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Clancy Brown, Marko Zaror, Bill Skarsgård ve Scott Adkins olacak.