Jahrein Ahmet Sonuç ne dedi, neden gündem oldu? Jahrein'den CHP, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve AKP yorumları...

Jahrein kullanıcı adı ile tanınan Ahmet Sonuç Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile yine gündeme geldi. Peki; Jahrein neler paylaştı, neler dedi, neden gündem oldu?

Jahrein Ahmet Sonuç ne dedi, neden gündem oldu? Jahrein'den CHP, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve AKP yorumları...

Ünlü yayıncı ve sosyal medya fenomeni olan ve "Jahrein" kullanıcı adı ile tanınan Ahmet Sonuç yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile gündeme geldi. Kısa süre içerisinde gündemin en çok konuşulan isimlerinden olan Jahrein'in bu sefer yaptığı paylaşımlar büyük tepki çekti. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından büyük tepki gören Jahrein'e çok sayıda destek mesajı da geldi. Ünlü Twitch yayıncısının bugün yaptığı paylaşımlarda siyasi isimler ile ilgili söyledikleri çok konuşuldu.

Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı ise Jahrein'i gündemde görmüş olsa da yapılan yüzlerce paylaşım arasında kayboldu ve arama motorlarında Jahrein'in neden gündem olduğunu aratmaya başladı. Ünlü Twitch yayıncısı Jahrein'in bugün yaptığı paylaşımlar haberin devamında, Kamu Gündemi'nde...

"Mansur'u İkna Edin" Jahrein'den CHP Eleştirisi!

Jahrein ismi ile tanınan Ahmet Sonuç bugün resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile yine dikkat çekti. Başarılı yayıncı sosyal medya platformlarından sürekli olarak paylaştığı siyasi eleştirel yorumları nedeniyle tepki çekerken bugün yaptığı yeni paylaşımlar çok sayıda kişi tarafından tekrar paylaşıldı ve yorum aldı. İşte Jahrein'in çok konuşulan o paylaşımları;

MANSUR'U İKNA EDİN

Mansur’u ikna edin, koyun aday olarak, silsin süpürsün. Benim için uygun bir aday değil ama kazanacağı kesin tek aday. Başka birini aday gösterirlerse bilin ki Erdoğan için çalışıyorlardır. Başka fikri kabul etmiyorum.

Jahrein Ahmet Sonuç ne dedi, neden gündem oldu? Jahrein'den CHP, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve AKP yorumları...

MERAL AKŞENER VE UÇAN SPAGETTİ CANAVARI

Meral Akşener’in başbakan olduğu Türkiye çok korkunç bir Türkiye. Uçan spagetti canavarı o günleri göstermez inş.

SOLUĞU CHP GENEL MERKEZİNDE ALIRIM

Bir balkon konuşması daha yaşarsak soluğu chp genel merkezinde alırım. Ülkede düzgün giden hiçbir şey yokken bile bu seçim hezimete dönüşürse suçu kendinizde arayın.

KÖKÜNE KİBRİT SUYU

Tarikata sırtını dayayan tüm siyasilerin köküne kibrit suyu.

Sırasıyla bu paylaşımları yapan Jahrein'in yeni yapacağı paylaşımlar yalnızca sevenleri değil, pek çok kişi merakla takip ediliyor.