İzzet Antebi ile Mesajları İfşa Olan Çağla Şikel'e Yakın Arkadaşı Alişan'dan Yanıt Geldi! 'Evli İnsanla Yan Yana Gelmesi Yanlış...' Alişan Dostu Çağla Şikel Hakkında Neler Söyledi?

Son dönemlerde gündeme en sık gelen isimlerden olan Çağla Şikel, o dönem evli olan İzzet Antebi ile mesajlaşmasının ifşa edilmesiyle çok konuşulmuştu. Çağla Şikel'in yakın arkadaşı Alişan'dan Çağla Şikel yorumu geldi. Alişan neler söyledi? İşte detaylar...

İzzet Antebi ile Mesajları İfşa Olan Çağla Şikel'e Yakın Arkadaşı Alişan'dan Yanıt Geldi! 'Evli İnsanla Yan Yana Gelmesi Yanlış...' Alişan Dostu Çağla Şikel Hakkında Neler Söyledi?

İzzet Antebi ile bir dönem evli olan ve sonrasında boşanma kararı alan Didem Sarı eski eşinin boşanmadan önce Çağla Şikel'le olan mesajlarını ifşa etmişti. Çağla Şikel'in evli olduğu dönem İzzet Antebi ile olan mesajları gündeme damga vurmuş ve bu olay özellikle de magazin gündeminde uzun süre konuşulmuştu. Alişan'dan Çağla Şikel olayına yanıt geldi. Alişan söyledikleriyle çok konuşuldu.

Abisinin acı kaybı sonrası şimdilerde sahne maratonunda olan Alişan Bodrum'da ailesiyle birlikte tatil yapıyor. Eşi Buse Varol ve çocuklarıyla sıcak yaz günlerinin keyfini çıkarmaya çalışan Alişan kendisine gazetecilerin yönelttiği sorular cevapladı. Çağla Şikel sorularını da yanıtsız bırakmayan Alişan neler söyledi?

Alişan'dan Çağla Şikel Yanıtı Geldi!

Çağla Şikel'in İzzet Antebi ile olan mesajlarının ifşa edilmesi üzerine konuşan Alişan Bodrum tatili dönüşü Etiler'de göründü. Oğlu ve yeğeniyle alışverişe çıkan Alişan gazetecilerine kendisine yönelttiği soruları cevaplamadan geçmedi. İzzet Antebi'nin evli olduğu dönem Çağla Şikel'le konuşması ve bu konuşmaların ifşa edilmesinin ardından konuyla ilgili yorumda bulunan Alişan'ın söyledikleri oldukça merak edildi.

Geçtiğimiz hafta gündeme gelen bu konuda iddialara göre Didem Sarı'nın İzzet Antebi ile evli olduğu dönem Çağla Şikel İzzet Antebi ile konuşmuştu. Sosyal medyadaki mesajları ifşa edilen Çağla Şikel'e yakın arkadaşı Alişan'dan destek geldi. Bu konuya fazla hakim olmadığını ekleyen ünlü şarkıcı Alişan dostunun yanında durdu.

Alişan'dan Dost Desteği!

Konuyla ilgili olarak Alişan "Hiç vakıf olmadığım bir konu ama şunu çok iyi biliyorum ki yanlış anlaşılmadan ibarettir. Çağla, arkadaş canlısı bir insan. Farklı yerlere çekmek doğru olmaz. Evli bir insanla Çağla'nın adının yan yana gelmesi yanlış. Çağla öyle biri değil" dedi.

Bu konu dışında yeni arabasıyla ilgili olarak da konuşan Alişan "Geniş bir aileye sahibim, çok şükür ama bir yerden bir yere gitmek çok zor oluyor. O yüzden VIP bir araç aldım. Malum, anca sığıyoruz" ifadelerini kullanırken Bodrum'dqa ev tuttuklarını ve orada sık sık vakit geçirdiklerini de dile getirdi.