İstanbulkart faizsiz kredi nasıl çekilir? (2022 Güncel Başvuru Sayfası)

İBB tarafından duyurulan İstanbulkart faizsiz kredi nasıl çekilir merak ediliyor. Bugün akşam haberlerinde gündeme düşen İstanbulkart'ın kredi vereceği haberi gündeme bomba gibi düştü. Peki İstanbulkart faizsiz kredi nasıl çekilir? (2022 Güncel Başvuru Sayfası)

İstanbulkart faizsiz kredi nasıl çekilir? (2022 Güncel Başvuru Sayfası)

İBB tarafından duyurulan İstanbulkart faizsiz kredi nasıl çekilir merak ediliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan bugün ki kampanya ile birlikte vatandaşlara İstanbulkart dijital kart aracılığı ile 2500 ve 5000 TL aralığında ihtiyaç kredisi verilecek. Duyurulan kampanya haberi sonrasında ise 2500 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 5 ay vade ve faiz işlemeyecek. 5 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde ise vade 24 ay olarak belirlendi ve düşük bir faiz işleyecek. İşte detaylar..

İSTANBULKART İLE SIFIR FAİZLİ MASRAFSIZ KREDİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR!

İstanbulkart mobil kullanıcıları için uygulamanın sunduğu dijital kart ile birlikte 2 bin 500 TL'ye kadar kredi ihtiyaçları faizsiz olarak karşılanacak. 5 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde ise düşük bir faiz yer alacak.

Birçok ulusal kanalın ana haberine düşen gelişmeler sonrasında vatandaşlar kredinin detaylarını araştırmaya başladı. Fibabanka ve İBB işbirliği ile birlikte yetkili ilk elektronik para toplama kuruluşu olan BELBİM tarafından İstanbulkart için ihtiyaç kredisi başvuruları başlıyor.

İstanbulkart'ta kart sahiplerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmke için "Dijital İhtiyaç Kredisi" projesi yakın bir süreçte artık işleme alınacak.

FİBABANKA TARAFINDAN DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİNİN DETAYLARI PAYLAŞILDI

Fibabanka tarafından gelen bilgiler doğrultusunda BELBİM ile İstanbulkartlılara özel olarak yapılacak bu anlaşmada ilk açıklamalar geldi. İşte o açıklamalar..

"Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dijitalleştirerek benzersiz bir bankacılık deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda 16 milyon aktif İstanbulkart kullanıcısı bulunan BELBİM ile önemli bir iş birliğine imza attık. BELBİM AŞ'nin bu yenilikçi projesinin çözüm ortağı olmaktan ve İstanbullu vatandaşların yaşantısına, aile ekonomisine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz."

İstanbulluların aile ekonomisine ve günlük yaşantılarına destek olacak bu proje ile birlikte dijital ihtiyaç kredisine dair detaylar kısa sürede belli olacak.

İSTANBULKART'I OLAN HERKES FAYDALANACAK

Gündeme gelen bu haberler sonrasında İstanbulkart mobil kullanıcıları uygulama ile birlikte sunulan avantajlı paketlerden faydalanma imkanına erişebilecek.

Dijital kartlar için 5 ay faizsiz kredi desteği sağlanacak. 5 bin TL ve üst üiçin ise düşük bir faiz oranı işlenecek.

SONRAKİ HABER