İstanbul'da otobüste 'gizli çekim' dayağı! Kadınları gizlice çektiği iddia edilen adama diğer yolculardan müdahale

Dün akşam saatlerinde İstanbul'da otobüste yolculuk esnasında bir vatandaşın diğer yolcularının görüntülerini gizli gizli çekiyor iddiası gündem oldu. Şahsa diğer yolcular tekme ve tokatlar ile müdahale etti. İşte detaylar...

İstanbul'da otobüste 'gizli çekim' dayağı! Kadınları gizlice çektiği iddia edilen adama diğer yolculardan müdahale

İstanbul'da İETT otobüsünde gizli gizli fotoğraf çektiği iddia edilen adama meydan dayağı! Son dönemde sık sık gündeme gelen bu tür olaylardan biri de bugün İstanbul'da yaşandı. Dün akşam saatlerinde İETT otobüsünde seyir halinde giden yolculardan birinin diğer yolcularu gizlice cep telefonu ile kaydettiği iddia edildi.

Bu iddia ile birlikte otobüste büyük bir gerginlik yaşandı. Diğer yolcuların sinir küpüne döndüğü olayda gizli gizli fotoğraf çektiği iddia edilen yolcu tekme tokat dövüldü. Bu anlar ise sosyal medyada başka bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Bu anlarda kayıtlara yansıyan diyaloglar ise gündem oldu.

"GİZLİ FOTOĞRAFA MEYDAN DAYAĞI!"

Dün akşam üzeri 17.40 civarında Yenidoğan - Kadıköy güzergahında giden otobüste bir yolcunun diğer yolcularının görüntülerini gizli bir şekilde çekiyor iddiası gündeme damga vurdu. Bu olayın ardından bu durumu fark eden diğer yolcular şahsa adeta meydan dayağı attı.

Ortalığın aniden karışması ile birlikte vatandaşları sakinleştirmek oldukça güç oldu. Kimi vatandaşlar "dur yapma artık vurma" şeklinde ortalığı yatıştırmak isterken kimi yarışmacılar ise daha da sinirlenerek şahsın bu dayağı hak ettiğini dile getirdi.

"PATLATIRIM BİR TANE SANA"

Yolcuyu döven vatandaşlardan bir tanesinin otobüs içerisinde "Kurbanlık koyun gibi patlatırım bir tane sana, sus dilini kopartacağım senin" şeklindeki söylemleri gündem oldu. Bu esnada gizli gizli fotoğraf çektiği iddi edilen vatandaşa tokat atılmaya devam edildi.