İsmail Hacıoğlu ölümden döndü! Yüzüne fünye patlayan oyuncu hastanelik oldu! İsmail Hacıoğlu sağlık durumu nasıl?

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu set kazası yaşadı. Oldukça talihsiz bir olay yaşayan Hacıoğlu, hastanelik oldu. İşte detaylar..

İsmail Hacıoğlu ölümden döndü! Yüzüne fünye patlayan oyuncu hastanelik oldu! İsmail Hacıoğlu sağlık durumu nasıl?

49 filmin çekimleri sırasında yaşadığı talihsiz olay nedeniyle İsmail Hacıoğlu hastanelik oldu. Film sırasında bir sahnede kullanılması gereken fünyenin erken patlaması sonucunda ünlü oyuncu yaralandı. Setteki herkesi korkutan bu olayın ardından İsmail Hacıoğlu'na ilk müdehaleler yapıldı. Yaşanılan bu talihsiz olayın ardından Hacıoğlu'nun yakınları ve sevenleri büyük bir endişe ve panik yaşadı. İsmail Hacıoğlu'nun sağlık durumu ise merak edildi.

SETTE İNANILMAZ KAZA

Kilis'te çekimleri süren film için aksiyon sahnesinde yaşanan kaza herkesi oldukça korkuttu. Aksiyon sahnesinde patlatılacak olan fünyenin yanlışlıkla görevli tarafından daha erken bir zamanda patlatılması sonucunda büyük bir panik ortamı oluştu. Setteki herkes oldukça korkarken, yaralanan kişi İsmail Hacıoğlu oldu.

Vücudunun bazı bölgelerinden yaralanan ünlü oyuncuya ilk müdehale sette bulunan ambulansta yapıldı. Vücudunda ve yüzünde çeşitli yaraların meydana geldiği ünlü oyuncu ile bu kazanın ardından tedavisini yaptırarak oteline döndü.

Bir süre otelinde dinlenen İsmail Hacıoğlu'nun sağlık durumu oldukça merak edildi. Edinilen bilgilere göre ise, ciddi bir yaralanmalar meydana gelmediği gibi ufak tefek yaralar ile atlattığı öğrenildi. Seti devame den filmin ise çekimlerinin yakın zamanda tamamlanması bekleniyor.

İsmail Hacıoğlu ölümden döndü! Yüzüne fünye patlayan oyuncu hastanelik oldu! İsmail Hacıoğlu sağlık durumu nasıl? - Resim : 1

49 FİLMİ VİZYON TARİHİ

Çekimleri süren 49 filminin kadrosunda İsmail Hacıoğlu'nun yanı sıra Saadet Işıl Aksot, Kerem Alışık, Doğukan Polat gibi ünlü oyuncuların da yer aldığı öğrenildi. 49 kişinin DAEŞ tarafından rehin alınmasını konu edinen filmin ise Ocak 2023 tarihinde vizyona gireceği öğrenildi.