İŞKUR Evde Paketleme İş İlanlarını Yayınladı! Herkes Evden Ek Gelir Elde Edebilecek

Yeni yılla birlikte İŞKUR iş ilanlarının sayısı da artmaya devam ediyor. Son olarak pek çok farklı şehirde paketleme iş ilanları aktif hale geldi.

İŞKUR Evde Paketleme İş İlanlarını Yayınladı! Herkes Evden Ek Gelir Elde Edebilecek

Yeni yılla birlikte iş ilanları hakkında yapılan aramalar da gidere arttı. Bunun üzerine kamu kurum ve kuruluşlarında yeni yılla birlikte yapılan düzenlemeler ve yapılanmalar doğrultusunda yeni istihdamların gerçekleştirilmesine karar verildi.

Pek çok ilde yeni alımlar için kollar sıvandı. Özel şirketlerin ihtiyaçlarına cevap vermek için İŞKUR tarafından yeni yılda yeni ve aktif iş ilanları yayınlanmaya başladı. Personel alım ilanlarının ardından pek çok iş arayan vatandaş süreci takip etmeye devam ediyor.

EVDE PAKETLEME İLANLARI AKTİF HALE GELDİ

Son günlerde yeni yılla birlikte aktif olan ilanlardan birisi de evde paketleme ilanları oldu. Pek çok ev hanımı için ev ekonomisine destek olabilecek ek bir iş olarak görülüyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan büyük ilgi ile karşılandı. Bunun üzerine ilanların özel firmalar tarafından verildiği tespit edildi. Adaylar bu sayede farklı kentlerde açılan ilanlara kendi ihtiyaçlarına göre başvuru yapabilecekler.

İş başvurusunda bulunmak için evden çıkmadan internet üzerinden İŞKUR e-şubeleri ile başvuru yapmak yeterli olacak. Ardından süreç başlayacak.

EVDE PAKETLEME BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden yapılacak başvurular için pozisyonların Ocak ayının sonuna kadar açık olacağı belirtildi. Bunun üzerine İŞKUR internet sitesi üzerinden herhangi bir fiziksel işleme gerek kalmadan e-şube üzerinden başvuru yapılabilir. İş arayan sekmesi üzerinden açık pozisyonda olan iş ilanlarına başvuru yapılabilecek.

Detaylı arama yaparak paketleme işlerini bulmak isteyen vatandaşlar ise ‘paketleme işçisi’ adı altında yapacakları aramalarla birlikte güncel başvurularını gerçekleştirebilecekler.

İşkur Resmi Sayfası üzerinden İlanları görüntülemek ve başvurmak için TIKLAYINIZ

KİMLER PAKETLEME İŞÇİSİ OLARAK ÇALIŞABİLİR?

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanların detaylarına bakıldığı zaman farklı illerde açık pozisyonların olduğu görülüyor. Bu süreçte genel başvuru şartları da açıklandı. Bunun için;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 18 yaşından büyük olmak,
  • En az ilkokul diploması bulundurmak,
  • Temiz ve özenli,
  • Çalışmaya uzun vadede devam edebilecek ve bu konuda bir sağlık sorunu bulunmayan,
  • Adli sicil kaydı bulunmayan,
  • İş ahlakı bulunan, Sorumluluk alabilecek olan,
  • Gelişime açık olan ve görev bilinci olan herkes başvuru yapabilecek.