İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Makam Şoförü Alım İlanları 2022

İŞKUR üzerinden yayımlanan en az ilkokul mezunu makam şoförü alım ilanlarına başvurular başladı. Alımlar farklı şehirlerde yapılacak.

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Makam Şoförü Alım İlanları 2022

Özel firmalar, İŞKUR üzerinden makam şoförü alımı için ilanlar yayımladı. Alınacak şoförler farklı illerde görevlendirilecek.

ALIM YAPILACAK İLLER

Manisa, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Çanakkale, Gaziantep, Ankara.

Haber

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, iletişimi yüksek, askerlik görevini tamamlamış, şehirler arası seyahatler yapabilecek uzun yol deneyimi olan, araç iç ve dış temizliğine dikkat eden, enerjik ve sorumluluk sahibi, disiplinli, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi ve güvenilir, kişisel bakımına özen gösteren, dinamik ve temsil yeteneği güçlü adayların başvuruları kabul edilecek.

Haber

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NEREDEN YAPILACAK?

Başvuru şartlarını taşıyan adayların başvuruları 16 Şubat 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden alınacak.

İŞSİZLİK ÖDENEĞİ ALIYORSANIZ DİKKAT!

Haklı bir nedene dayanmaksızın belirtilen tarihe kadar yapılan çağrıya cevap vermeyen veya görüşmeye gitmeyenlerin işsizlik ödeneği kesilmektedir.

Önerilen işi haklı bir nedene dayanmaksızın reddedenlerin ödeneği kesilmekte tekrar başlatılmamaktadır.

SOSYAL YARDIM YARARLANICILARININ DİKKATİNE!

Haklı bir nedene dayanmaksızın belirtilen tarihe kadar önerilecek işe / programa yönlendirilmek üzere yapılan çağrıya cevap vermeyen veya çağrı sonrasında görüşmeye gitmeyenlerin, bu durumun üçüncü kez tekrarı halinde nakdî düzenli sosyal yardımları bir yıl süreyle kesilecektir.

Önerilen işi / programı haklı bir nedene dayanmaksızın üçüncü kez reddedenlerin nakdî düzenli sosyal yardımları bir yıl süreyle kesilecektir.