İŞKUR duyurdu! EGM Polisevi Müdürlüğü kadın erkek personel alım ilanları yayımlandı!

Bugün yayımlanan personel alımlarına bir yenisi daha eklendi! Emniyet Genel Müdürlüğü Polisevi Müdürlüğü kapsamında yapılacak personel alımlarına ilişkin ilanlar İŞKUR üzerinden duyuruldu.

İŞKUR duyurdu! EGM Polisevi Müdürlüğü kadın erkek personel alım ilanları yayımlandı!

İŞKUR üzerinden vatandaşlar için büyük önem taşıyan personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Son olarak bugün bir personel alım ilanı daha vatandaşlara duyuruldu. EGM Polisevi Müdürlüğü için personel alım ilanları bugün İŞKUR üzerinden yayımlandı.

EGM tarafından İŞKUR üzerinde paylaşılan ilana göre kadın ve erkek olmak üzere personel alımı gerçekleştirileceği vatandaşlara duyuruldu. Gelen son dakika bilgisine göre yayımlanan ilan kapsamında kaç kişinin personel olarak alınacağı, iş ilanının şartları, koşulları ve detayları da kamuoyu ile paylaşıldı.

Son zamanlarda iş arayan ve devlete bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışmak isteyen vatandaşlar için paylaşılan ilanlar peş peşe geleye devam ederken bu ilanlara bir yenisi daha eklendi. İŞKUR tarafından vatandaşlar ile paylaşılan ilana göre toplamda kaç kişinin EGM Polisevi Müdürlüğü'ne personel olarak alacağı da açıklandı.

İŞKUR tarafından yayımlanmış olan personel ilanına ilişkin detaylar haberin devamında, Kamu Gündemi'nde...

İŞKUR duyurdu! EGM Polisevi Müdürlüğü kadın erkek personel alım ilanları yayımlandı! - Resim : 1

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı Kontenjanları 2022

EMniyet Genel Müdürlüğü tarafından vatandaşlar ile paylaşılan personel alım ilanları kapsamında bir yeni ilan daha bugün itibarıyla vatandaşlara sunuldu. İŞKUR tarafından yayımlanan ilan ile birlikte vatandaşların iş arayışları için çözümler üretildi.

Toplamda 7 kişinin istihdam edileceği EGM Polisevi peronel alımları kapsamında;

  • Muğla Emniyet Müdürlüğü Polisevi

  • 1 Gastronomi Uzmanı / Mutfak Sanatı Uzmanı
  • Fethiye Polisevi İşletmeciliği

  • 3 Servis Elemanı / Garson Yardımcısı

  • 3 Mutfak Görevlisi

kadrolarından alım gerçekleştirilecek.

EGM Polisevi Personel Alım Şartları

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların bazı şartları karşılaması istenecek. Belirtilen şartları karşılayan vatandaşlar ise personel alım ilanları ile istihdam edilecek. Peki; şartlar neler?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek

Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

İŞKUR tarafından yayımlanarak vatandaşlara duyurulan personel alım ilanları neticesinde toplamda 7 vatandaş istihdam edilecek. İlgili kadrolardan işe alınmak isteyen vatandaşların başvuru süreçleri bugün itibarıyla başlamış olup 25 Temmuz tarihinde son bulacak.

Başvurular ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek.