İŞKUR Duyurdu: Belediyeye Akaryakıt Görevlileri Alınacak!

Ocak ayına girilmesi ile birlikte arka arkaya yayınlanan kamu personel alımı ilanlarına, bugün itibari ile bir yenisi daha eklendi. İŞKUR, kamu kurumuna akaryakıt görevlilerinin alınacağını duyurdu. İşte 2022 İŞKUR personel alımı ilanının ayrıntıları…

İŞKUR Duyurdu: Belediyeye Akaryakıt Görevlileri Alınacak!

Yeni döneme girilmesi ile birlikte hız kesmeden yayınlanmaya devam eden kamu personel alımı ilanları, kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek isteyen adaylar tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Adayların başvurusuna sunulan bir kamu ilanı daha İŞKUR aracılığı ile yayınlandı.

Bugün itibari ile yayına giren Türkiye İş Kurumları kamu ilanına göre Bucak Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere akaryakıt görevlisi arayışının başladığı bildirildi.

İŞKUR Bucak Belediyesi Akaryakıt Görevlisi Alımı İlanı

Hem kamuya hem de özel sektöre ait olan personel alımı ilanları ile dikkat çeken Türkiye İş Kurumları, ülke sınırları içerisinde yaşayan milyonlarca işsiz vatandaşa umut olmaya devam ediyor. İŞKUR, bugün itibari ile yayına çıkardığı kamu ilanı ile kamu kurumlarında, devlet garantisi altında istihdam edilmek isteyen vatandaşlara umut olmayı başardı.

Türkiye İş Kurumlar aracılığı ile ilana çıkan Bucak Belediyesi, yeni dönemde akaryakıt görevlisi pozisyonunda istihdam etmek üzere 6 yeni personelin alınacağı bilgisini kamuoyu ile paylaştı.

İŞKUR Bucak Belediyesi Akaryakıt Görevlisi Alımı İlanı Başvuru Şartları

İŞKUR Duyurdu: Belediyeye Akaryakıt Görevlileri Alınacak! - Resim : 1

İŞKUR aracılığı ile yayına çıkan Bucak Belediyesi personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar için ilan başvuru şartları yayınlandı. Buna göre belediyenin ilgili pozisyonunda görev almak isteyen adaylar için sağlanması gereken başvuru şartları şu şekilde belirlendi:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • İşsiz olmak
  • İŞKUR’a kaydı bulunmak
  • Adli sicil kaydı temiz olmak
  • Burdur il sınırı içerisinde ikamet ediyor olmak
  • Erkek adaylar için askerlik ile bir ilişiği olmamak

İŞKUR Bucak Belediyesi Akaryakıt Görevlisi Alımı İlanı Başvuru Detayları

İŞKUR’un ilgili belediye ilanına başvuru yapmak isteyen adayların başvuruları, 21 Şubat tarihine kadar kabul edilecektir. Başvurular, Cami Mahallesi Ramazan Selen Bulvarı No:132 Bucak/ Burdur adresine şahsen ya da inf@bucakbelpas.com mail adresine gönderilecek e-posta aracılığı ile yapılacaktır.