İŞKUR 2022 Belediye İşçisi Alımı İlanını Yayınladı!

Yeni dönemde İŞKUR aracılığı ile ilana çıkan kurumlardan biri de Buharkent Belediyesi oldu. Belediye, kadrosunda personel istihdamı gerçekleştirileceğini ilan etti. İşte 2022 İŞKUR Buharkent Belediyesi işçi alımı ilanının ayrıntıları…

İŞKUR 2022 Belediye İşçisi Alımı İlanını Yayınladı!

Yeni yılda tam kadro ile hizmet vermek isteyen kamu kurum ve kuruluşları, çeşitli sebepler ile kadrolarında meydana gelmiş olan eksiklikleri tespit ederek ilana çıkmaya başladılar. Ocak ayından itibaren ara vermeden yayınlanmaya devam eden kamu kurumları personel alımı ilanlarının arasına, bugün itibari ile bir yenisi daha eklendi. Buharkent Belediyesi, Türkiye İş Kurumları aracılığı ile ilana çıkarak kadrosunda işçi istihdamı gerçekleştireceğini bildirdi.

İŞKUR 2022 Buharkent Belediyesi Personel Alımı İlanı

2022 yılına girilmesi ile birlikte kurum kadrolarında eksik personel tespiti yapan kurumlardan biri, Buharkent Belediyesi oldu. Belediye, yeni dönemde işçi kadrosunda görevlendirilmek üzere erkek personel alımının yapılacağını ilan etti. Belediyenin, ilgili personel alımı ilanı Türkiye İş Kurumlarının resmi internet sitesi aracılığı ile yayınlandı.

İŞKUR 2022 Buharkent Belediyesi Personel Alımı İlanı Başvuru Şartları

İŞKUR 2022 Belediye İşçisi Alımı İlanını Yayınladı! - Resim : 1

Yeni dönemde İŞKUR ilanı aracılığı ile Buharkent Belediyesi personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar için ilan başvuru şartları yayınlandı. Buna göre belediye kadrosunda park bahçe işçisi olarak görevlendirilmek isteyen erkek adaylar için ilan başvuru şartları şu şekilde belirlendi:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • En az 20 yıldır Buharkent ilçesinin sınırları dahilinde ikamet ediyor olmak
  • 18 yaşından büyük, 50 yaşından küçük olmak
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Mesleğin icra edilmesine engel olabilecek devamlı bir sağlık sorununa sahip olmamak
  • C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
  • Emekli olmamak ya da emekli olmaya hak kazanmamış olmak
  • Affa uğramış dahi olsa yüz kızartıcı bir suça karışmamış olmak

İŞKUR 2022 Buharkent Belediyesi Personel Alımı İlanı Başvuru Detayları

İŞKUR aracılığı ile yayınlanmış olan Buharken Belediyesi işçi alımı ilanına başvurmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 17 Şubat’tır. İlgili ilana başvuru yapmak isteyen adaylar, Kamilpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi No: Buharkent/Aydın adresine şahsen müracaat etmelidirler.