İş Bankası Farklı Kadrolarda Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Başladı

İş Bankası 2022 memur alım ilanı yayımlandı. Alımlar 8 farklı kadroda ve bankanın farklı şubelerinde görevlendirilmek üzere yapılacak. İlana başvurularda yaş şartı da bulunuyor.

İş Bankası Farklı Kadrolarda Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Başladı

İş Bankası Haziran 2022 memur alım ilanı yayımlandı. İlana göre 8 farklı kadrodaki personel açığını gidermek için alımlar yapılacak. İlana başvurularda adaylardan eğitim ve yaş şartı isteniyor. Alınacak personeller bankanın İstanbul şubelerinde görevlendirilecek.

ALIM YAPILACAK BANKA MEMURU KADROLARI

Pazarlama, satış, ürün yönetimi, dijital bankacılık, inovasyon, ekonomi, finans, hazine, krediler, proje finansmanı, insan kaynakları, iletişim, kurumsal ve organizasyonel strateji alanları ile kurumsal ve özel bankacılık alanlarında Uzman alımı yapılacak.

İş Bankası Farklı Kadrolarda Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Başladı

İŞ BANKASI MEMUR ALIM İLANINA BAŞVURU ŞARTLARI

*Türk vatandaşı olmak

*Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak

*Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya engel sağlık sorunu olmamak

*Adli sicil kaydı bulunmamak

*Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmak

*1 Mayıs 2022 itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak

*İngilizce, Almanca, Fransızca dillerinden birini bilmek

İngilizce sertifikası olan adaylar online İngilizce sınavından muaf tutulacak. Banka tarafından daha önce yapılan herhangi bir mülakatta başarısız olmamak da aranılan şartlar arasında yer alıyor.

BAŞVURULAR BAŞLADI

İş Bankası memur alım ilanına başvurular başladı. İlanda yer alan şartları taşıyan adaylar, https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/uzman-yardimcisi-alimi-2022UZY1 adresi üzerinden online olarak ilana başvuru yapabilecek.