İş Bankası borç para verecek! Faizsiz nakit avans dağıtıyor! Taban tavan limitler açıklandı

İş Bankası son kampanyası ile 5.000 TL nakit avans kampanyası başlattığını duyurdu. Bankanın istediği işlemleri yerine getirenler 5.000 TL faizsiz masrafsız nakit avans kullanabilecek ve 12 ay vade ile ödeyebilecekler.

İş Bankası borç para verecek! Faizsiz nakit avans dağıtıyor! Taban tavan limitler açıklandı

İş Bankası resmi sitesinden duyurduğu kampanyasıyla 5.000 TL dağıtacak. Bankanın talep ettiği işlemleri sırasıyla yerine getirenler faizsiz kredi için başvuru hakkı elde edecekler. Bankanın güncel kampanyasından yararlanmak isteyenler için yapılması gerekenler.

5.000 TL FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

İş Bankası kampanyasından faydalanacak olan vatandaşlar ilk olarak bankanın mobil uygulaması olan İş Cep indirecekler. İş Cep uygulamasını indiren vatandaşlar buradan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanacaklar. Bu özellik üzerinden banka müşterisi olma işlemleri tamamlanacak.

Banka müşterisi olanlar tüm işlemleri tamamladıktan sonra kredi kartı başvurusu yapacaklar. İş Bankası'nın kredi kartı başvurusunu onaylamasının ardından faizsiz kredi özelliği kullanılabilecek. İş Bankası faizsiz kredi kampanyası ile müşteriler en fazla 5000 TL çekebilecekler. En düşük ödeme tutarı ise 300 TL olarak duyurldu. Söz konusu kampanyadan bir müşteri sadece 1 defa faydalanacak.

Kampanya kullanımına ilişkin banka resmi sitesinden "Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır." açıklamasında bulundu.

İş Bankası müşterilerin İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları için başvuru yaptıklarında kredi için onay alacaklarını ancak Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kartın bu kampanyada geçerli olmayacağını duyurdu.

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

İş Bankası ihtiyaç kredisi için en düşük tutar 300 TL'dir.

Müşteriler en fazla 5000 TL'ye kadar nakit avans kullanma hakkına sahipler.

Geri ödemeler 6 ay ve 12 ayda yapılabilir.

Geri ödemelerde ek faiz komisyon olmayacak.

Borç para gibi çekilen tutar ödenecek.

Ödemeler aylık eşit taksitle yapılacak.

İŞ BANKASI NAKİT AVANS BAŞVURUSU

İş Bankası'nın mobil uygulamasını indiren, mobil uygulama üzerinden müşteri olacak ve kredi kartı başvurusunda bulunacaklar. Bu aşamaları tamamlayanlar müşteri olduktan nakit avanslarını ATM'den çekebilecek yada online olarak hesaplarından kullanabilecekler.