İş Bankası, Akbank, Garanti duyurmuştu! Yapı Kredi hepsinin önüne geçti! 9500 TL hesaplara yatırılıyor

Son günlerin en merak edilen konuları arasında yer alan emekli promosyon ödemeleri araştırılmaya devam ediyor. İş Bankası, Akbank, Garanti duyurmuştu! Yapı Kredi hepsinin önüne geçti! 9500 TL hesaplara yatırılıyor

İş Bankası, Akbank, Garanti duyurmuştu! Yapı Kredi hepsinin önüne geçti! 9500 TL hesaplara yatırılıyor

İş Bankası, Akbank, Garanti duyurmuştu! Yapı Kredi hepsinin önüne geçti! 9500 TL hesaplara yatırılıyor - Son günlerin en merak edilen konuları arasında yer alan emekli promosyon ödemeleri araştırılmaya devam ediyor. Temmuz ayında açıklanan enflasyon oranları ile birlikte tüm çalışan ve emeklilere ara zam yapıldı. Yapılan zam sonrasında ise emeklilere aldıkları aylıklara göre yatırılan ek ödemelerde artış yaşanması bekleniyordu. Özel bankalar tarafından büyük bir titizlikle başlayan kampanya düzenleme süreci tamamlandı. Buna göre ise birçok banka Temmuz ayının son haftası açıklarken diğer özel bankalardan da kampanyalar açıklanmaya devam ediyor.

Emekliler maaşlarını 3 yıllığına kendi bankalarına taşımaları durumunda özel bankalardan ek promosyon ödemeleri alıyor. Bankalar tarafından yapılan bu ödemeler 3 yıl için geçerli olurken kişiler ise bu süreçte anlaşma sağladıkları bankalarda kalma sözü veriyor. Bu süreçte ise ilk Akbank ile başlayan ek promosyon ödeme süreci sonrasında İş Bankası, Garanti ve QNB Finansbank ile devam etti. Son olarak ise Yapı Kredi bankasından gelen o hamle herkesi şaşırttı. İşte detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

YAPI KREDİ YAPTIĞI KAMPANYA İLE ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

İş Bankası, Akbank, Garanti duyurmuştu! Yapı Kredi hepsinin önüne geçti! 9500 TL hesaplara yatırılıyor

Yapı Kredi yeni emekli promosyon kampanyasını "7.500 TL'ye varan nakit promosyon kampanyası" sloganı adı altında duyurdu. 2 Ağustos 2022 tarihinde güncellenen emekli promosyon ödemeleri için 31 Ağustos 2022'e kadar emeklilerin süreleri var. Bu süre zarfı içerisinde kimlik kartını alarak Yapı Kredi şubesine gidecek emekliler SGK emekli aylıklarını üç yıl boyunca Yapı Kredi'den alma taahhüdünde bulunmaları durumunda 7.500 TL'ye varan nakit promosyon avantajından faydalanabilecek.

Emekliler Promosyon Taahhütnamesi'ni imzalamalarının ardından herhangi bir koşul olmadan aylık gelirleri 1.499 TL'ye kadar ise 4 bin 850 TL, 1500 TL ve 2499 TL arasında ise 6 bin TL ve 2500 TL'nin üzerinde ise 7 bin 250 TL'ye kadar nakit promosyon ödemesi alıyor.

Ek Ödül Taahhütnamesi'ni de imzalayan emekliler sonrasında ki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı vermesi durumunda 100 TL ek nakit ödül daha kazanabiliyor.

Emekliler sonrasında emekli yakını davet etme kampanyası, otomatik fatura ödeme talimatlarında ki sayıyı arttırmaları ile birlikte toplamda 2 bin TL daha ek ödül kazanabiliyor. Bu sayede emeklilere toplamda 9 bin 500 TL ödeme sağlanmış olacak. Vatandaşların merakla beklediği promosyon ödeme kampanyalarında ek bonuslar dahil en yüksek ücreti ödeyen banka Yapı Kredi bankası oldu.

Yapı Kredi şubelerine giderek veya telefon bankacılığı, Yapı Kredi Mobil veyahut da mobil bankacılık üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Emekliler telefon ile müşteri temsilcisine bağlanarak da promosyon ödeme işlemlerini online olarak başlatabiliyor.