İnternetten Alışveriş Yapmadan Önce İki Kere Düşünün! O Banka Müşterilerinin Hesaplarına 160 TL Gönderecek!

İnternet alışverişlerini daha avantajlı hale getiren Garanti BBVA tüm Bonus müşterilerine 160 TL destek sunuyor. İşte detaylar…

İnternetten Alışveriş Yapmadan Önce İki Kere Düşünün! O Banka Müşterilerinin Hesaplarına 160 TL Gönderecek!

Türkiye’nin önde gelen e – ticaret firmalarından hepsiburada, gittigidiyor, n11 ve Trendyol üzerinden yapılacak alışverişlere özel bankaların cazip teklileri devam ediyor. Son yıllarda artan online alışverişlere yönelik vatandaşların çok daha avantajlı şekilde harcamalarını gerçekleştirmelerini sağlayan bankaların yeni kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Garanti BBVA’nın Bonus kart sahipleri için 160 TL’ye varan bonus kazanma fırsatı sağladığı kampanya ile tüm online alışverişlerin ayrıcalıklı oranlar ve indirim fırsatları ile kullanılması da mümkün hale getirilmiştir. Vatandaşların artan ihtiyaçlarına destek sunan Garanti Bankası o kişilerin hesaplarına 160 TL gönderecek.

E – Ticaret Alışverişlerine 160 TL Bonus!

İnternetten Alışveriş Yapmadan Önce İki Kere Düşünün! O Banka Müşterilerinin Hesaplarına 160 TL Gönderecek! - Resim : 1

Trendyol, hepsiburada, gittigidiyor ve n11 üzerinden yapılacak internet alışverişlerine özel Garanti BBVA müşterilerine 160 TL’ye varan destek sunuluyor. İlgili e – ticaret sitelerinin mobil veya web siteleri üzerinden yapılacak 500 TL ve üzeri her harcamaya 30 TL, toplamda 120 TL bonus hesaplara tanımlanıyor. Ayrıca GarantiPay ile ödeme gerçekleştirenler için 40 TL ve toplamda 160 TL bonus kazanma fırsatı sunulacak.

28 Şubat 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile vatandaşların birçok ihtiyacına yönelik yapacakları tüm harcamaların çok daha avantajlı hale getirilmesi sağlanmaktadır. Kazanılan bonusların 3 Nisan’a kadar kullanılması mümkündür.

Garanti Bonus Kampanyaları

İnternet alışverişlerinin yanı sıra Garanti Bonus tarafından birçok farklı sektörde gerçekleştirilecek harcamalara yönelik avantajlı oranlarda indirimler ve bonus kazanma şansı sunuluyor. Restoran harcamalarında 50 TL kazanma şansı sunan Garanti, elektronik harcamalarında ise ücretsiz +2 taksit fırsatını da sunmaya devam ediyor.

Seyahat harcamalarında 120 TL bonus kazanma şansı elde edebilir veya BP’ye özel akaryakıt harcamalarında da vatandaşların 40 TL’ye varan bonus fırsatları ile harcamalarını daha avantajlı hale getirmeleri sağlanabilir. Son dönemde vatandaşların artan birçok ihtiyacına yönelik ayrıcalıklı çözümler sunan Garanti Bankası, e – ticaret alışverişlerine özel 160 TL bonus tanımlayarak birçok ihtiyacın çözümünde destek olmaya devam ediyor.