Instagram artık yeter dedirtti! Instagram çöktü mü, erişim sorunu neden oluyor, neden girilemiyor 21 Temmuz 2022?

Sosyal medya platformlarından gelen bir son dakika bilgisi ile Instagram'da yine erişim sorunları olduğu ortaya çıktı. Peki; Instagram çöktü mü, neden girilemiyor, kamera kalitesi neden düşüyor?

Instagram artık yeter dedirtti! Instagram çöktü mü, erişim sorunu neden oluyor, neden girilemiyor 21 Temmuz 2022?

Son zamanlarda peş peşe gelen erişim sorunlarına Instagram'dan bir yenisi daha eklendi. Peş peşe gelen çökme, donma, kasma gibi sorunlara eklenen yeni sorun ile özellikle Android işletim sistemli cihaza sahip kullanıcılar, Instagram'a erişim sorunu yaşadıklarını bildirdi.

Twitter'da yer alan bilgilere göre Instagram'da yaşanan sorunlar maddeler halinde sıralandı. Alışılan sorunların yanı sıra farklı sorunların da meydana gelmesi nedeniyle pek çok Instagram kullanıcısı artık yeter dedi.

Diğer sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlar ile Xiaomi modellerinde daha çok görülen sorunların birbirinden farklı olduğu belirtildi. En yakın dönemde dün yaşanan Instagram erişim engelinde yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Dün akşam saatlerinde başlayan erişim sorunları kısa bir süre içerisinde çözülmüş ve kullanıcılar yeniden Instagram'a erişebilmişti.

Sorun çözülmüş olsa da bu sabah benzer ve farklı pek çok yeni sorun patlak verdi. Instagram kullanıcılarının yaşadığı sorunlar Twitter ve Facebook'un yanı sıra Reddit gibi platformlarda da hızla yayıldı.

Instagram Çöktü mü, Neden Girilemiyor, Mesajlar Neden Gitmiyor 21 Temmuz 2022?

Son dakikalarda kullanıcıların karşılaştığı hatalar bu sefer şaşırttı. Her zaman yaşanan sorunlardan olan Instagram giriş sorunu, uygulamadan atma ve mesaj gönderememe, bildirim alamama gibi sorunların yanı sıra bu sefer kullanıcıların Instagram Hikayeler kısmında kamera kalitelerinin de düşük olduğunu belirtti.Instagram artık yeter dedirtti! Instagram çöktü mü, erişim sorunu neden oluyor, neden girilemiyor 21 Temmuz 2022? - Resim : 1

Türkiye çapında pek çok Android işletim sistemine sahip akıllı cihaz kullanıcısının başına gelen sorunların henüz devam ettiği biliniyor. Özellikle Ankara ve İstanbul merkezli olarak yaşanan sorunlara yenilerinin eklenmemesi ve hataların giderilmesi kullanıcılar tarafından bekleniyor. Çok sayıda kullanıcı ise Reddit ve Twitter'da sorunların ne zaman çözüleceğini merak ettiklerini belirtti.

Güvenilir kaynak olarak nitelendirilen ve sosyal medya platformlarının güncelleme ve sorunları ile ilgili paylaşım yapan bazı sayfalar sorunların ilerleyen saatlerde çözüleceğini belirtti.