ING'den Emeklilere Promosyonda Müthiş Rakam! Hemen Başvur!

ING Bank SGK emeklisi tüm vatandaşlara, bankacılık işlemlerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için emekli maaşlarını bankadan alma sözlerine karşın sayısız ayrıcalıklardan yararlanma şansı!

ING'den Emeklilere Promosyonda Müthiş Rakam! Hemen Başvur!

Emekli Maaşını ING Bank’tan Alan Emeklilere Sunulan Ayrıcalıklar Nelerdir?

ING Bank emekli vatandaşların maaşlarını bankadan alması durumunda avantajlı fırsatlar ile donatılmış olan bir emekli maaşı kampanyası düzenledi. Bu kampanyaya göre emekli maaşını hali hazırda ING Bank’tan alan, ilk emekli maaşını ING bankasından alacak olan ya da emekli maaşı hesabını ING Bank’ taşıyan müşteriler hiçbir ek şart olmaksızın 1.750 TL’ye kadar promosyon ödemesi alma hakkından yararlanabileceklerdir.

Emekli maaşınızı ING Bank’tan almanız durumunda sahip olacağınız diğer ayrıcalıklar şu şekildedir:

  • Vadesiz hesaplarınız aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde hesap işletim ücreti ödemezsiniz.
  • Nakit ihtiyacınızın ortaya çıkması durumunda bankanın ihtiyaç kredisi ürününden avantajlı faiz oranları ile yararlanırsınız.
  • Herhangi bir konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aramanız durumunda, sorununuzun çözülmesi ya da sorunuzun cevaplanması için hiç beklemeden, direkt olarak müşteri temsilcisine aktarılırsınız.
  • Bankanın sağlamış olduğu hizmetlerden biri olan “Destek Hesap” hizmeti aracılığı ile hesabınızda bakiye bulunmasa bile hesabınızdan nakit çekebilirsiniz.,
  • Bankanın sunmuş olduğu özel asistan hizmeti sayesinde 0212 328 28 28 numarası aracılığı ile tıbbi sorularınızı yanıtlandırabilir ya da ilgili telefonun sağlamış olduğu ambulans hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ödenecek Olan Promosyon Miktarı Ne Kadar?

ING Bank, emekli maaşlarınızı 3 yıl boyunca bankadan alacağınızı taahhüt etmeniz durumunda, sizlere promosyon kampanyasından yararlanma imkânı sunmaktadır. Aylık aldığınız emekli maaşına göre belirlenmiş olan promosyon miktarları şu şekildedir:

  • 1.500 TL’den düşük maaşlar alanlara 1.200 TL
  • 1.5000-2.500 TL maaşlar alanlara 1.500 TL
  • 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.750 TL

Emekli Maaş Hesabı ING Bank’a Nasıl Taşınır?

ING Bank’ın emekli müşterilerine ya da emekli maaşını kendi bünyesine taşıyan vatandaşlara özel olarak geliştirmiş olduğu promosyon kampanyasından yararlanmak için hesabınızı ING Bank’a taşımak istiyor iseniz en yakın şubeye başvurabilir ya da e-devlet aracılığı ile hesap taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.