ING'den Tanışma Faiz Oranıyla Nakit İhtiyaçlarına Uygun Kredi Fırsatı! İhtiyaç Kredisi Faizleri Düşüyor

ING Bank düşük faizli ihtiyaç kredisi tanışma faizleriyle nakit sıkıntısı çekenlere çare olmaya hazırlanıyor. İşte ING'den en uygun ihtiyaç kredisi…

ING'den Tanışma Faiz Oranıyla Nakit İhtiyaçlarına Uygun Kredi Fırsatı! İhtiyaç Kredisi Faizleri Düşüyor

ING Bank düşük kredi faiz oranları ile vatandaşların finansman ihtiyaçlarına çözüm üreten ener bankalar arasında yerini almayı başarmıştır. Yüzde 1,48’den başlayan tanışma faizleri ile ihtiyaç kredisi kampanyasını duyuran ING, 20 bin liraya kadar olan tüm ihtiyaçları için vatandaşlarına acil nakit sıkıntılarına çözüm üretmeye devam ediyor. Ayrıca bankanın diğer avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyalarına da ilgi bir hayli yoğun.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

ING Bank üzerinden tanışma faizi fırsatlarıyla ihtiyaç kredisi talep edecek vatandaşlar için yüzde 1,48’den başlayan faiz oranları ile kredi sunulmaktadır. 20.000 TL’ye kadar kredi kullanımı mümkün hale getirilen ihtiyaç kredisi ile ayrıca 36 aya kadar vade fırsatları da sunulmaktadır. 10 bin TL kredi için yapılacak örnek hesaplamalara göre, aylık 393 TL’den başlayan taksit oranları ile ihtiyaç kredisi kullanımı mümkündür.

İlk defa ING Bank müşterisi olacak tüm vatandaşların düşük faiz oranlarında ve uygun ödeme koşullarından yararlanması sağlanacaktır. Vatandaşların tüm nakit ihtiyaçları için ING Bank tarafından tanışma faiz oranları ile kredi sağlanmaktadır.

ING’den Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Tanışma faiz oranları ile 20.000 TL’ye kadar acil nakit sıkıntılarına çözüm üreten ING Bank, aynı zamanda müşterilerine faizsiz 5.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaya başladı. Yüzde 0 faiz oranları ile verilecek kredi sayesinde birçok vatandaşın faiz yükü altın kalmadan sadece talep ettiği kadar krediyi geri ödemesi sağlanacak. Turuncu Ekstra programı kapsamında yer alan tüm müşterilerin yararlanabileceği kredi kampanyasında, harcamalarının 1.000 TL’sini Turuncu Ekstra Kart ile yapanlar için nakit iade fırsatları sunulacak.

5 bin TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranları ile verilecek kredi sayesinde nakit sorunlarına etkili çözümler üretilebilmektedir. Öte yandan ilk defa ING Bank müşterisi olacak vatandaşlar ise yüzde 1,48’den başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi seçeneklerinden yararlanarak tüm ihtiyaçları için en uygun krediyi kullanarak çözüm üretebilirler.