ING Bank'tan Görülmemiş Fırsat! Dipten Faiz Seçenekleriyle Anında 15 Bin Lira Kredi Kolaylığı

ING Bank yeni düzenlediği bir kredi kampanyası ile harekete geçti. İhtiyacı olan vatandaşlara 15 bin lira anında kredi verilecek.

ING Bank'tan Görülmemiş Fırsat! Dipten Faiz Seçenekleriyle Anında 15 Bin Lira Kredi Kolaylığı

Vatandaş nakit ihtiyacını karşılamak için harekete geçti. Pek çok vatandaş bankaların yolunu tuttu. Bu süreçte ING Bank düzenlediği yeni kredi kampanyası ile birlikte pek çok ihtiyacı karşılayacak gibi görünüyor. Son zamanlarda düzenlenen yeni bir kampanya da ilk kez başvuru yapacak olan vatandaşları etkiliyor.

ING Bank tarafından son dakika kampanyası olarak açıklanması kısa sürede heyecana neden oldu. 15 bin lira nakite kadar kredi kampanyası düzenlendiği açıklandı.

ING BANK DÜŞÜK FAİZLİ 15 BİN LİRA KREDİ VERİYOR

ING Bank tarafından düzenlenen kredi kampanyasında göre kredi notuna göre faiz oranlarının belirleneceği öğrenildi. Acil nakit ihtiyacı olup bankaların kapısından dönen, yüksek faiz oranları nedeniyle bir türlü adım atamayan vatandaşlar için düşük faiz seçenekleri belirlendi.

ING Bank düşük faizli krediden yararlanmak isteyen vatandaşların önce kredi notuna bakılacak. Kredi notu ne kadar yüksekse faiz oranları da o kadar düşecek. özellikle 1100 ve üzerindeki kredi notuna sahip vatandaşlar için süreç çok daha kolay işleyecek.

36 AY VADELİ KREDİ VERİLECEK

ING Bank tarafından düzenlenen kredi kampanyası ile birlikte ihtiyaç kredisi olması nedeniyle 36 ay vade seçeceği belirlendi. İlk taksit ödemelerinde sıkışan ve ödeme erteleme seçeceğinden yararlanmak isteyen vatandaşlara 3 ay boyunca ödeme erteleme seçeceği de sunulacak. Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara kampanya bitmeden büyük fırsatlar sunuluyor.

ING BANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşını doldurmuş olan herkes sorunsuzca krediden yararlanabilir. Başvuru yapmak için banka şubelerine gidilebileceği gibi evden çıkmadan başvuruyu gerçekleştirmek de mümkün. Bunun için bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilir. Formu doldurduktan hemen sonra onaya gidecektir. Aynı gün içerisinde olumlu ya da olumsuz olmak üzere dönüş yapılıyor.

Faiz oranlarının kişisel olması da süreci müşteri için özel kılmaya devam ediyor. Kampanya süresi sona ermeden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar ING Bank şubelerine gidebilir.