İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü 2022 Personel Alımı İlanı Yayınlandı!

Millî Eğitim Bakanlığı bünyesine bağlı, bir tüzel kişilik olarak hizmetlerine devam eden İLKSAN, yeni dönem kadrolarında ki eksilikleri belirleyerek ilana çıktı. İŞKUR aracılığı ile ilana çıkan İLKSAN’ın, 3 farklı pozisyonda personel istihdamı gerçekleştirileceği bilgisi kamuoyu ile paylaşıldı.

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü 2022 Personel Alımı İlanı Yayınlandı!

İLKSAN 2022 Personel Alımı İlanı

İLKSAN, yeni dönem personel alımı ilanını yayınlayarak, 3 farklı kadroda toplamda 3 personeli istihdam edeceğini açıkladı. İLKSAN’ın İŞKUR ilanı aracılığı ile istihdam edilmek isteyen adayların görevlendirilecekleri pozisyonlar, şu şekilde belirlendi:

  • Yazılım Koordinatörü: 1 kişi
  • Sistem Koordinatörü: 1 kişi
  • Yazılımcı: 1 kişi

İLKSAN 2022 Personel Alımı İlanı Başvuru Şartları

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü 2022 Personel Alımı İlanı Yayınlandı! - Resim : 1

İŞKUR tarafından yayınlanmış olan İLKSAN 2022 personel ilanı aracılığı ile ilgili pozisyonlarda görev almak isteyen adaylar için ilan başvuru şartları yayınlandı. Buna göre İLKSAN’ın ilgili kadro eksiğini doldurmak üzere ilana başvuru yapmak isteyen adayların sağlamaları gereken ilan başvuru şartları, şu şekilde belirlendi:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından men edilmemiş olmak
  • KPSS’nin P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak
  • Herhangi bir suça karışmamış olmak
  • İlgili pozisyonlar için yapılmış olan görev tanımını sekteye uğratabilecek olan devamlı bir sağlık sıkıntısına sahip olmamak ve bu durumum ilgili kurumlardan alınan sağlık raporu ile ispat edebiliyor olmak
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmak (Bilgisayar mühendisliği, elektronik- elektronik mühendisliği, yazılım mühendisliği, haberleşme mühendisliği, istatistik, bilgisayar öğretmenliği, astronomi ve uzay bilimleri, matematik)

İLKSAN 2022 Personel Alımı İlanı Başvuru Detayları

İŞKUR tarafından yayınlanmış olan İLKSAN 2022 personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların başvuruları, 4- 9 Mart tarihleri arasında İŞKUR’un resmi internet sitesi aracılığı ile kabul edilecektir. Başvuruları olumlu değerlendirilen adaylar, kurum tarafından verilecek olan proje ödevlerine tabii tutulacaklardır.

SONRAKİ HABER