İlki izlenme rekorları kırmıştı, ikincisinin çekimleri başladı! Aşk Taktikleri 2 sete çıktı, ne zaman yayınlanacak?

Netflix Türkiye'nin orijinal içeriği Aşk Taktikleri bu sezon yayınlanmasının ardından çok beğenilmişti. Film Netflix'de kısa süre içerisinde Türkiye TOP 10'a girerken ikincisi için de onay gecikmemişti. İlki izlenme rekorları kırmıştı, ikincisinin çekimleri başladı! Aşk Taktikleri 2 sete çıktı, ne zaman yayınlanacak?

İlki izlenme rekorları kırmıştı, ikincisinin çekimleri başladı! Aşk Taktikleri 2 sete çıktı, ne zaman yayınlanacak?

İlki izlenme rekorları kırmıştı, ikincisinin çekimleri başladı! Aşk Taktikleri 2 sete çıktı, ne zaman yayınlanacak? Netflix Türkiye'nin orijinal içeriği Aşk Taktikleri bu sezon yayınlanmasının ardından çok beğenilmişti. Film Netflix'de kısa süre içerisinde Türkiye TOP 10'a girerken ikincisi için de onay gecikmemişti. Aşk Taktikleri 2 için ise sete bugün başlayan ekipten ilk görüntüler gelirken izleyiciler ise yeni filmin ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. İşte detaylar!

Aşk Taktikleri 2 ile ilgili gündeme düşen set fotoğrafları sonrasında ise izleyiciler yeni sezona dair detayları araştırmaya başladı. İlk filmde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın başrolünde oynadığı film oldukça beğenilmişti. Filmin yenisi için ise geri sayım başlarken kısa süre içerisinde ise yeni film ile ilgili de detayların paylaşılması bekleniyor.İlki izlenme rekorları kırmıştı, ikincisinin çekimleri başladı! Aşk Taktikleri 2 sete çıktı, ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı Netflix filmi Aşk Taktikleri 2’nin çekimleri başladı.

Aşk Taktikleri, erkekleri çözdüğüne inanan Aslı ile kadınları anladığını düşünen Kerem'in hikayesini konu ediyor. Aslı, erkekleri çözdüğüne inanan ve adını saklayarak ilişkiler hakkında yazdıklarıyla oldukça popüler olan, bir moda tasarımcısıdır.

Aşk Taktikleri filminde Atakan Çelik, Doğukan Polat, Özgür Ozan, Deniz Baydar, Hande Yılmaz, Ecem Atalay, Yasemin Yazıcı gibi isimler yer alıyor. Filmde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'da yeni sezonda başrol olarak oynamaya devam edecek.