İlk bölümü ile yayınlanan İçimizdeki Ateş dizisi tuttu mu, reyting sonuçları

Atv'nin yeni dizi projesi İçimizdeki Ateş 23 Haziran Perşembe günü ilk bölümü ile yayınlandı. İlk bölümünün ardından izleyiciler dizinin tutup tutmadığını araştırmaya başlarken reyting sonuçları sabahın erken saatlerinde aranmaya başladı. Peki İlk bölümü ile yayınlanan İçimizdeki Ateş dizisi tuttu mu, reyting sonuçları

İlk bölümü ile yayınlanan İçimizdeki Ateş dizisi tuttu mu, reyting sonuçları

Atv'nin yeni dizi projesi İçimizdeki Ateş 23 Haziran Perşembe günü ilk bölümü ile yayınlandı. İlk bölümünün ardından izleyiciler dizinin tutup tutmadığını araştırmaya başlarken reyting sonuçları sabahın erken saatlerinde aranmaya başladı. Yaz ayında başlayacak diziler kervanına katılan İçimizdeki Ateş dizisi dev kadrosu ile birlikte ilk bölümü sonrasında reyting sonuçları araştırılmaya başlandı.

İpek Filiz Yazıcı, Burak Sevinç ve Ceren Benderlioğlu'nun başrollerini paylaştığı İçimzdeki Ateş dizisi gençlik ve hukuk dizisi olarak izleyicilerin karşısına çıktı. Atv ekranlarında ilk bölümü ile yayınlanan dizinin reyting sonuçları merak ediliyor. İlk bölüm sonrasında dizi fanları oluşmaya başlarken dizinin tutup tutmadığı merak ediliyor. Peki İlk bölümü ile yayınlanan İçimizdeki Ateş dizisi tuttu mu, reyting sonuçları! İşte detaylar..

İçimizdeki Ateş dizi konusu nedir?

İlk bölümü ile yayınlanan dizinin dram ağırlıklı olarak başlaması ve yaz döneminde başlayan diğer dizilere oranla farklı hikayesi ile ön plana çıktı. Fragmanlarının yayınlanması ile birlikte oyuncularının hayranları tarafından çok beğenilen İçimzdeki Ateş dizisi sosyal medyada etkili bir performans gösterirken reyting sonuçları ise merak ediliyordu. Peki dizinin konusu nedir?

Hukuk fakültesinden mezun olmuş genç avukat adayları Mert, Bahar, Hale ve Ege zorlu elemelerden geçerek Ünlü Avukat Doğan Yener ve eşi Tülin Tan'ın yanında staja başlarlar. Staj süresince beladan uzak kalmaları gerekmektedir.
Hayat onları bu yolculukta türlü engellerle sınarken, Doğan ve Tülin'in yol göstericiliği ile hedeflerine ulaşabilme serüvenlerini ve bu yolda neler kazanıp nelerden vazgeçeceklerini hep birlikte göreceğiz.

İçimizdeki Ateş dizisi tuttu mu? İçimizdeki Ateş dizisi reyting sonuçları

Dizi ilk bölümü ile birlikte 23 Haziran Perşembe günü Atv ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan ile Demirhan Demircioğlu’nun genç isimler olarak hikayede öne çıktığı dizi ilk bölümü sonrasında başarısız sonuçlar elde etti. Total reyting sıralamasında yedinci olarak sıralama kaydeden İçimizdeki Ateş dizisi AB sıralamasında günü sekizinci ve ABC1 sıralamasında ise dokuzunculuk elde etti. İşte tüm sonuçlar..

TOTAL İLK 10 PROGRAM

  1. SURVIVOR ALL STAR TV8
  2. MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
  3. FOX ANA HABER FOX
  4. ESRA EROL'DA ATV
  5. ORUMCEK ADAM (Y.S) KANAL D
  6. GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
  7. ICIMIZDEKI ATES ATV
  8. SHOW ANA HABER SHOW TV
  9. ATV GUN ORTASI ATV
  10. ATV ANA HABER ATV
SONRAKİ HABER