İkinci El Araç Alacaklara Büyük Yenilik! N Kolay'dan 14 Yaşa Kadar İkinci El Otomobil Kredisi Fırsatı

Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi ile araç sahibi olmak isteyenlere uygun faiz oranlı kredi sunmaya devam ediyor. İşte en uygun 2. el taşıt kredisi…

İkinci El Araç Alacaklara Büyük Yenilik! N Kolay'dan 14 Yaşa Kadar İkinci El Otomobil Kredisi Fırsatı

Dijital bankacılık hizmetleri ile öne çıkan N Kolay, Aktif Bank bünyesinde sunduğu kredi fırsatları ile vatandaşların her alanda ihtiyaçlarına hesaplı finansman seçenekleri sunmaya devam ediyor. 14 yaşını geçmemiş tüm araç marka ve modellerinde geçerli olmak üzere ikinci el kredisinde uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri uygulanacak.

Otomobil piyasalarında son dönemde artan fiyatlar nedeniyle ikinci el piyasalara yoğunlaşan çok sayıda vatandaş, araç alma hayallerini ertelemek zorunda kaldı. Vatandaşların bu hayallerini gerçekleştirmelerinde destek sağlayan Aktif Bank, N Kolay Taşıt Kredisi ile cazip oranlar ile en uygun taşıt kredisi kampanyasını sunuyor.

İkinci El Araçlarda Yaş Şartı Kaç?

Sıfır km otomobil fiyatlarının kur farkı ve piyasa sorunları nedeniyle artmasının ardından vatandaşlar ikinci el araçlara yoğunlaşmış durumda. 2. el araç almak isteyenlerin sayısının artmasının ardından yaşanan yeni fiyat artışları ise vatandaşların uygun finansman arayışlarına hız vermelerine neden oldu.

N Kolay Taşıt Kredisi kapsamında 14 yaşa kadar tüm otomobil marka ve modellerinde geçerli olmak üzere, araç değerinin yüzde 70’ine kadar finansman sağlanacak. Taşıt kredisi veren diğer bankalar ve finans kurumları ise ikinci el taşıt kredileri için farklı araç yaşları üzerinden kredi kullanımına izin vermektedir.

N Kolay Taşıt Kredisi Faiz Oranları

60 aya kadar vade seçenekleriyle yararlanabileceğiniz Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi, yüzde 1,89’dan başlayan faiz oranları ile sunulmaktadır. Bayiden bile çıkmak zorunda kalmadan kolayca kredi başvurusunu yaparak anında dilediğiniz aracı uygun faiz oranları ile satın alabilirsiniz.

120 bin TL ve altında araç kasko değerine sahip araçlar için 48 ay vade ve araç değerinin yüzde 70’ine kadar kredi kullanılmaktadır. Değeri 120 bin TL ile 300 bin TL arasında olan araçlar için araç değerinin yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi kullandırılması öngörülüyor. Kolay başvuru imkanı ve uygun ödeme seçeneklerine sahip kredi sayesinde dilediğiniz marka ikinci el otomobili satın alabilirsiniz.