İki Banka Açıkladı! Artık Bankalara Borcunuz Kalmayacak! Borç Kapatma Kredisinde Yeni Dönem!

İş Bankası ve Yapı Kredi duyurdu! Farklı bankalara olan kredi borçları için borç kapatma ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz…

İki Banka Açıkladı! Artık Bankalara Borcunuz Kalmayacak! Borç Kapatma Kredisinde Yeni Dönem!

Borç kapatma kredilerine olan talep her geçen gün artmaya devam ediyor. Vatandaşların son dönemde artan ihtiyaçları için kredi kullanımlarının artmasının ardından banaklardan gelen yeni borç kapatma destekleri birçok açından avantaj sağlayacak.

Başka bankalara olan kredi borçlarının avantajlı faiz oranları ile yeniden yapılandırılarak tek bir banka üzerinden kolayca ödenmesi için Yapı Kredi Bankası ve Türkiye İş Bankası tarafından Borç Transfer Kredisi ayrıcalıkları sunuluyor. Mevcut kredilerin geri ödemelerinde avantajlı oranlarla yeni yapılandırma işlemleri uygulanarak, düşük faizleler mevcut borçlarınızı taksitlendirerek 2022 yılında tüm banka borçlarınızı rahat rahat ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Borç Transferi Kredisi

Yapı Kredi borç kapatma kredisi kapsamında avantajlı oranlar sunuyor. Borç Transferi Kredisi veya Kapama Koşullu Kredi seçeneklerinden yararlanarak, vadeyi uzatabilir ve aylık ödemelerin azaltılması sağlanabilir. Uygun faiz oranlarının yer aldığı kredi ile tek yerde diğer bankalara olan kredi borçlarını toplayarak ödemelerin kolaylaştırılması sağlanacak.

Borç Transferi Kredisi ile Yapı Kredi Bankası tarafından başka bankalara olan kredilerin avantajlı faiz seçenekleri ile taşınması sağlanmaktadır. Kapama Koşullu Kredi kapsamında ise bankalardaki açık kredilerin kapama koşulu ile yine uygun faiz oranları uygulanarak tek bir kredi altında Yapı Kredi güvencesiyle toplanması ve rahatça ödenmesi sağlanacak.

İş Bankası Borç Transferi Kredisi

Türkiye İş Bankası, 36 aya kadar vade imkanı ile farklı bankalara kredi borcu olanlara kredi sağlıyor. Bu sayede tek bir banka üzerinde kredilerini toplayarak vatandaşların daha cazip şekilde borçlarını kapatmaları sağlanacak. Bankalara olan borçlarını yeniden yapılandırmak isteyenlerin tercih edebileceği kredi, kişiye özel faiz oranları ile hesaplanmaktadır.

Bankanın dijital kanalları üzerinden de Borç Transferi fırsatından yararlanmak için işlem yapılabilmektedir. Borç Transferi kapsamında, başka bankalardan kullanılmış olan tüm krediler, kredi kartı borçları ve kredili mevduat hesabı borçlarının kapatılması için işlem yapılabilir. İş Bankası’nın verdiği borç kapatma kredisi sayesinde 2022 yılında bankalara olan borçlarını yeniden yapılandırmak ve borçlarından kurtulmak isteyenlere hesaplı kredi fırsatı sunuluyor.