İhtiyaç Sahiplerine Kamu Bankalarından 10 Bin TL Ödeme Yapılıyor! Halkbank ve Vakıfbank Duyurdu!

Kamu bankaları nakit ihtiyacı olan vatandaşlara finansman sağlamaya devam ediyor. Anında 10 bin TL ve üzerinde nakit talep edebilirsiniz.

İhtiyaç Sahiplerine Kamu Bankalarından 10 Bin TL Ödeme Yapılıyor! Halkbank ve Vakıfbank Duyurdu!

Yüksek enflasyon, kur krizi ve piyasa sorunları nedeniyle paranın alım gücünün düşmesinin ardından kamu bankaları da harekete geçti. İhtiyaç sahibi vatandaşların yararlanabileceği kredi kampanyaları kapsamında uygun ödeme koşulları ve faiz seçeneklerinin dışında anında nakit desteği sunuluyor. Bu sayede vatandaşların birçok ihtiyacına yönelik finansman çözümlerinin 2022 yılında da sunulması hedefleniyor. Vakıfbank ve Halkbank tarafından en uygun ihtiyaç kredileri duyuruldu.

Halkbank’tan Anında 10 Bin Lira Kredi

Halkbank 10.000 TL Hızlı Kredi kampanyası ile 36 ay vade seçeneklerinden de yararlanarak vatandaşların tüm nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmaları sağlanacak. Dijital kanallar üzerinden hızlı başvuru yollarının da açık olduğu kredi kapsamında, 1.000 TL – 10.000 TL arasında kredi başvurusu yapılabilecek. Aylık sadece 3995,61 TL ödeyerek yüzde 1,71 faiz oranlarından başlayan avantajlar ile ihtiyaçlarınıza nakit çözümü bulabilirsiniz.

Kamu bankaları tarafından verilen uygun ihtiyaç kredileri birçok kişinin 2022 yılında gelen yeni zamlar sonrasında acil nakit ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefliyor. Halkbank ise düşük miktarda kredilerden daha yüksek miktarlı ihtiyaç kredilerinde de benzer cazip oranlar uygulamaktadır. Halkbank tarafından ayrıca emeklilere, kamu çalışanlarına ve diğer pek çok farklı gruptan vatandaşa benzer oranlarda avantajlı ihtiyaç kredileri sunulmaktadır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’ın İhtiyaç Kredisi kampanyası, sadece tek bir SMS ile kolay başvuru seçeneklerine sahiptir. 3 ay ödemesiz olarak kullanılabilecek kredi kapsamında yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. 50 bin TL’ye kadar 36 ay vade seçeneklerine yer verilen kredi, vatandaşların sayısız ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. 50 bin TL ve 125 bin TL arasında kredilerde ise 24 ay vade seçenekleri uygulanarak en hesaplı ihtiyaç kredisi fırsatı sunulmaktadır.

Merkez Bankası tarafından politika faizlerinin yüzde 14’e kadar çekilmesine rağmen bankaların kerdi faizlerinde ciddi bir düşüş yaşanmadı. Ancak kamu bankaları tarafından başlatılan yeni kampanyalar ve cazip oranlar vatandaşların bu beklentilerini az da olsa karşılamayı başardı.

SONRAKİ HABER