İcra Kapsamında Kamudan Satılık 728 m2 Arsa ve 2 Katlı Ev! İşte Satış Fiyatı

Kamudan satılık arsa ve ev duyurusu yayımlandı. 728 m2 arsa ve 2 katlı ev için 1.800.800 TL muhammen bedel belirlendi ve açık artırma ile satış tarihi belli oldu.

İcra Kapsamında Kamudan Satılık 728 m2 Arsa ve 2 Katlı Ev! İşte Satış Fiyatı

Konut satışları yüksek fiyatlar nedeniyle eskiye nazaran yavaşladı. Böyle bir süreçte bankadan ve kamudan icradan uygun fiyatlı satılık ev, arsa ve dükkanlar ilgi görmeye devam ediyor. Kamudan ve icradan satılık ev, arsa ve dükkanlar Basın İlan Kurumu tarafından resmi sitesi üzerinden duyurulmaya devam ediliyor.

Kamudan icralık ev ve arsalar ihale usulü ile satışa çıkarılmaya devam ediyor. Satış ilanları Basın İlan Kurumu resmi sitesi üzerinden yayımlanıyor. Bu ilanlara bir yenisi de Ankara Altındağ ilçesinde bulunan arsa ve 2 katlı ev için eklendi.

İCRA KAPSAMINDA SATILIK ARSA VE 2 KATLI EV

Basın İlan Kurumu tarafından Ankara Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından bir taşınmazın açık artırma ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda konutun konumu, özellikleri ve muhammen bedeli de açıklandı. Konum olarak Ankara Altındağ ilçesi, Alemdağ Mahallesi Orhan Kemal Caddesi 1231/1. sokak belirtildi.

Satılık olan arsa ve konut için muhammen bedel 1.800.800 ₺ olarak belirlendi.

İcra Kapsamında Kamudan Satılık 728 m2 Arsa ve 2 Katlı Ev! İşte Satış Fiyatı

İlan türü olarak icra belirtilerek satılacak arsa ve konutun icradan satılık olduğu bilgisine de yer verildi. Arsa ve konut için 1.satış günü 1 Ağustos 2022 saat 12.00 olarak açıklandı. 2. satış günü ise 1 Eylül 2022 saat 12.00 olarak açıklandı. Satış 2 Nolu Mezat Salonu - Anafartalar Mah. Etlik Cad. No: 3 (Ankara Adalet Sarayı Dışkapı Ek Hizmet Binası Yanı) MERKEZ / ANKARA adresinde yapılacak.

SONRAKİ HABER