Hyundai i10, i20, Elantra, ve Daha Fazlası! Bu İndirimler Kaçmaz! Hyundai'den 48 Bin Liraya Varan İndirimler!

Hyundai otomobil kampanyalarını resmen abarttı. Sıfır km Hyundai araç almak isteyenlere 48 bin 600 liraya varan indirimler…

Hyundai i10, i20, Elantra, ve Daha Fazlası! Bu İndirimler Kaçmaz! Hyundai'den 48 Bin Liraya Varan İndirimler!

Hyundai Ocak ayına özel indirim fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Otomobil fiyatlarında yaşanan artışlar bir yandan vatandaşların araç sahibi olma hayallerini ertelemesine neden olurken, diğer yandan uygun finansman ve indirim kampanyalarını araştırmalarına da neden olmuştur.

Türkiye’de Hyundai’ın sevilen i20, i10, Elentra, Bayon, Tucson ve Kona modellerinde geçerli olmak üzere dev indirim fırsatları, yüzde 0,99’dan başlayan finansman fırsatları ve ağustos ayına kadar taksit erteleme avantajları ile cazip kampanyalar sunulmaya devam ediyor. 48 bin 600 TL’ye varan indirim fırsatlarından yararlanarak hayallerini kurduğunuz Hyundai araca hemen kavuşun.

Hyundai i10, i20 Kampanyaları

Hyundai markasının Türkiye’de en sevilen ve tutulan modellerinden biri olan i10 ve i20 modellerinde geçerli avantajlı Ocak ayı kampanyaları devam ediyor. İ10 modelini şimdi almaya karar verenler Ağustos 2022’de ödemelerine başlayabilecekler.

Hyundai i20 modellerinde ise 26.000 TL’ye varan indirim fırsatları ve yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile 55.000 TL’ye 12 ay vade seçenekleri ile kredi desteği sağlanmaktadır. Hem cazip indirim fırsatından yararlanabilir hem de cazip finansman seçenekleri ile i20 modeline rahatça sahip olabilirsiniz.

Hyundai 48.600 Liraya Varan İndirim

Hyundai’ın yeni nesil araçlarından Elantra modellerinde geçerli olmak üzere 48 bin 600 TL’den başlayan cazip indirim fırsatları sunuluyor. Ayrıca ödemelerini aracını şimdi alanlara özel Ağustos 2022’de yapma fırsatı da sunulacak.

Hyundai Kona ve Tucson Modellerinde Cazip Teklifler

Hyundai Kona ve Tucson modellerinde ise cazip finansman teklifleri devam ediyor. Kona modellerinden geçerli 55.000 TL kredi, 12 ay vade ve yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi desteği sunuluyor. Tucson modellerinde ise 70.000 TL’ye 12 ay ve yüzde 0,99 faiz oranları ile finansman sağlanmaktadır.
Hyundai modellerinde Ocak ayı boyunca geçerli olacak cazip kampanyalardan yararlanarak dilediğiniz modeli avantajlı indirim fırsatları, ödeme erteleme seçenekleri ve uygun kredi oranları ile satın alabilirsiniz.

SONRAKİ HABER