HSBC Öyle Bir Konut Kredisi Kampanyası Yaptı Ki Faiz Oranları Kamu Bankalarıyla Yarışıyor! Herkesi Ev Sahibi Yapacak!

HSBC Türkiye avantajlı konut kredisi kampanyasını duyurdu. Bu kampanya herkesi ev sahibi yapmaya hazırlanıyor!

HSBC Öyle Bir Konut Kredisi Kampanyası Yaptı Ki Faiz Oranları Kamu Bankalarıyla Yarışıyor! Herkesi Ev Sahibi Yapacak!

The Hongkong and Shanghai Corporation’ın Türkiye’deki girişimi olan HSBC Türkiye, düşük faiz oranları ile konut kredisi avantajlarını sunmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları, uygun geri ödeme seçenekleri ve diğer daha birçok bankacılık ürün ve hizmetleri ile dikkat çeken HSBC, artan ev fiyatları sonrasında uygun finansman seçeneklerini araştıran vatandaşlara cazip konut kredisi kampanyası ile yanıt veriyor.

Konut fiyatlarında son dönemde yaşanan fiyat artışlarına karşı bankaların faiz indirimleri dikkat çekmişti. TCMB’nin geçtiğimiz eylül ayından itibaren indirim döngüsüne girmesine rağmen özel bankaların büyük bölümü faiz indirimini tercih etmedi. Kamu bankaları ile yarışmaya başlayan HSBC ise avantajlı konut kredisini duyurdu.

HSBC Konut Kredisi Kampanyası

HSBC Konut Kredi Kampanyası ile 120 ay vade seçenekleriyle ve yüzde 1,85’ten başlayan avantajlı faiz oranları ile kredi desteği sağlanmaktadır. Vatandaşların hayalini kurduğu eve kolayca ulaşmalarını sağlayacak finansman desteği, uygun geri ödeme koşulları ile sağlanır. Öte yandan satın almak istedikleri evin yüzde 75’ine kadar finansman talep edebilecek vatandaşlar, kefilsiz kredi kullanım kolaylığı avantajlarından da yararlanabilecekler.
Tamamı bitmiş konutlarda geçerli olmak üzere, asgari 5.000 TL olmak koşulu ile kredi kullandırılmaktadır. Uygun geri ödeme fırsatlarından yararlanarak düşük faiz avantajından yararlanabilir ve hayalini kurduğunuz eve en kısa sürede kolayca ulaşabilirsiniz.

HSBC Kredi Başvurusu

HSBC Türkiye konut kredisi başvurusu için en yakın banka şubelerinden işlem yapabilir ve avantajlı oranlar ile kredinizi talep edebilirsiniz. Vatandaşların talep edecekleri kredi miktarına ve kredi vadesine göre değişen faiz oranları ile en uygun geri ödeme seçenekleri hazırlanmaktadır. Geri ödeme planının hazırlanmasının ardından kira öder gibi vatandaşların düşük taksit avantajları ile kredi kullanması sağlanmaktadır.

Kefilsiz kullanım kolaylığı ve uygun faiz seçeneklerinin de yer aldığı kredi ile artan ev fiyatlarına karşın, hayalini kurdukları eve sahip olmak isteyenlere özel cazip geri ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

SONRAKİ HABER