Herkes zam yaptı bir tek o firma fiyatları sabit tuttu! Skoda Fabia zam yapmadı, rakiplerine rest çekti! Skoda Fabia Temmuz ayı fiyat listesi..

Türkiye'de vatandaşlar sıfır otomobil kampanyalarını incelemeye devam ederken gündeme değişik bir veri düştü. Herkes zam yaptı bir tek o firma fiyatları sabit tuttu! Skoda Fabia zam yapmadı, rakiplerine rest çekti! Skoda Fabia Temmuz ayı fiyat listesi..a

Herkes zam yaptı bir tek o firma fiyatları sabit tuttu! Skoda Fabia zam yapmadı, rakiplerine rest çekti! Skoda Fabia Temmuz ayı fiyat listesi..

Herkes zam yaptı bir tek o firma fiyatları sabit tuttu! Skoda Fabia zam yapmadı, rakiplerine rest çekti! Skoda Fabia Temmuz ayı fiyat listesi.. Türkiye'de vatandaşlar sıfır otomobil kampanyalarını incelemeye devam ederken gündeme değişik bir veri düştü. Haziran ayının bitmesi ile birlikte birçok otomobil şirketi Temmuz ayında fiyatlarına enflasyon ve kur güncellemeleri yaparken fiyatı sadece Skoda Fabia sabit tuttu.

Vatandaşlar uygun fiyatlı sıfır otomobil kampanyalarını incelerken gündeme şaşırtıcı bir detay düştü. Buna göre ise son dönemlerde sıfır araç fiyatları artarken Temmuz ayında da birçok marka rekor artış yapmıştı. Araçlar her geçen gün zamlarken vatandaşlar ise sıfır otomobillerde en düşük otomobilleri araştırmaya başladı. Buna göre ise Skoda'nın yeni model araçlarında bu sene zam uygulamadığı ve fiyatı sabit tuttuğu öğrenildi.

Skoda Yeni Fabia'da fiyat sabit tutuldu

Herkes zam yaptı bir tek o firma fiyatları sabit tuttu! Skoda Fabia zam yapmadı, rakiplerine rest çekti! Skoda Fabia Temmuz ayı fiyat listesi..Skoda için gelen açıklamalarda Yeni Fabia Temmuz 2022 fiyat listesi belli oldu. Yapılan açıklamalar sonrasında ise fiyatın geçen aya göre sabit kaldığı bilgisine ulaşıldı.

2021 yılında yeni bir görünüme kavuşan Yeni Skoda Fabia'lar uzun bir ayrılık ardından bu sene Mart ayı itibari ile Türkiye'de satışa başlamıştı. Yollara çıkan yeni Fabia'lar 1.0 liste TSI ve üç silindir turbo motora sahip. Otomobilin başlangıç olan (en düşük segment) 95 PS güç ve 175 Nm tork üretiyor.

Skoda Fabia için bu sene satış hedeflerinin 25 bin oldğuu öğrenildi. Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar satış hedefleri için konuşurken, "Fabia’da ise normal şartlarda bir üretim olsaydı minimum 6 bin adet satabileceğimizi planlıyorduk. Ama şu dönem toplam satışımızın yüzde 10’unu oluşturacak Fabia satışı hedefliyoruz.'' dedi

Yeni Skoda Fabia Temmuz 2022 fiyat listesi

Herkes zam yaptı bir tek o firma fiyatları sabit tuttu! Skoda Fabia zam yapmadı, rakiplerine rest çekti! Skoda Fabia Temmuz ayı fiyat listesi..

Yeni Skoda Fabia'lar için elde edilen en önemli bilgiler arasında Temmuz ayı fiyat listesi oldu. Haziran ayında aracın fiyatı 459.400 TL'den satılırken Temmuz ayında da bu rakam sabit kaldı. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise vatandaşlar zam yapılmayan tek otomobil olma özelliğini koruyan Yeni Skoda Fabia fiyatlarını araştırmaya ve mağazalarının yolunu tuttu.

Skoda Fabia 1.0 TSI 95 PS Elite segment fiyatı Temmuz ayında açıklanan güncel fiyat 459 bin 400 TL.

Mart ayında araç Türkiye'de ilk kez satışa çıkarken fiyatı ise 1.0 TSI 95 PS Elite 379 bin 900 TL idi.

Otomobilin Mart ayından bu yana gelen değişiminde 80 bin TL zam oldu. 3 ayda 80 bin TL zamlandı.

Skoda Fabia 1.0 TSI 110 PS DSG Elite segmenti fiyatı 494 bin 900 TL. Otomobilin Mart ayı fiyatı ise 427 bin 400 TL idi. Mart - Temmuz ayı değişimi 67 bin 500 TL oldu.

Skoda Fabia 1.0 TSI 110 PS DSG Premium segmenti fiyatı 539 bin 900 TL. Otomobilin Mart ayında ki fiyatı ise 459 bin 900 TL idi. Otomobile 80 bin TL zam geldi.