'Her gecenin bir sabahı olmaz' Aziz Yıldırım geri dönüyor! Ali Koç'a öyle sözler söyledi ki...

Son dakika Fenerbahçe haberlerine bir yenisi daha eklendi. Eski Başkan Aziz Yıldırım geri döneceğini duyurdu! Detaylar haberin devamında...

'Her gecenin bir sabahı olmaz' Aziz Yıldırım geri dönüyor! Ali Koç'a öyle sözler söyledi ki...

Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Sarı lacivertli camiada saha içi yaşananlar takip edilirken, saha dışında yaşananlar ve yönetim kısmı da taraftarların yakın takibinde. Son olarak eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamaları gündeme damga vurdu. Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye geri döneceğini duyurdu, Ali Koç hakkında da konuştu.

3 Haziran 2018 yılında yapılan seçimlerde 16 bin 92 oy almayı başararak rekor bir fark ve oy ile Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı görevine başlayan Ali Koç yönetiminde Fenerbahçe taraftarları ilk sezonların sonuçlarından memnun olmamıştı. Zaman zaman tribünlerde Ali Koç'a tepki söylemlerinin de olduğu dönemlerden geçen Fenerbahçe Spor Kulübü'nde, taraftarların bir kısmı Ali Koç'un başkan olarak devam etmesini isterken bir kesim taraftar ise eski başkan Aziz Yıldırım'ın geri dönmesini istiyor.

"Her Gecenin Bir Sabahı Olmaz"

'Her gecenin bir sabahı olmaz' Aziz Yıldırım geri dönüyor! Ali Koç'a öyle sözler söyledi ki...

Eski Başkan Aziz Yıldırım geçtiğimiz yıl yaptığı bir basın toplantısında Başkan Ali Koç hakkında konuşmuş ve kendisine ağır söylemlerde bulunmuştu;

"Ali Koç'un içine Aziz Yıldırım ve arkadaşları kaçmış"

"Her gecenin bir sabahı olmaz"

gibi söylemlerle dikkat çeken Aziz Yıldırım'ın ardından Ali Koç kürsüden kendisine seslenmiş ve bu tavırlarının Fenerbahçe Spor Kulübü'ne zarar verdiğini ve artık bu şekilde konuşmaması gerektiğini söylemişti.

Bu olayların ardından uzun bir süre ikilinin arasındaki gerginliğe dair yeni gelişmeler yaşanmazken, 24 Mayıs tarihinde Beyaz Futbol isimli programa konuk olan Başkan Ali Koç, programın yorumcularından olan Rasim Ozan Kütahyalı isimli şahısa "Aziz Yıldırım'ın adını ağzına alırken besmele çekeceksin. Terbiyesizlik yapma!” gibi sözlerle sert çıkışlar yapan Ali Koç tüm Fenerbahçe taraftarlarından da takdir görmüştü.

Bu olayların ardından iki ismin arasının nasıl olduğu merak konusu olmuşken eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bazı açıklamalarda bulundu.

"Bu Sezon..." Aziz Yıldırım Geri Dönüyor!

'Her gecenin bir sabahı olmaz' Aziz Yıldırım geri dönüyor! Ali Koç'a öyle sözler söyledi ki...

Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'yi yakından takip ettiğini dile getirdi ve bu sezon geri döneceğini açıkladı. Bir süredir tribünde maç izlemeyen Aziz Yıldırım "Fenerbahçe’yi takip ediyorum, takım gençleşiyor. Doğru hamleler yapıldığını görüyorum. Bu sezon maçlara geleceğim." ifadelerini kullandı.

20 yıllık Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın maçlara tekrar döneceğini açıklaması ile birlikte sosyal medya platformlarında eski başkan Yıldırım ve şu an görevine devam eden Başkan Ali Koç'un arasının nasıl olduğu ise merak konusu.

SONRAKİ HABER