Hepsiburada'dan Yapılacak Alışverişlere Yapı Krediden Masrafsız Alışveriş Kredisi!

Yapı Kredi ve Hepsiburada işbirliğinde tüm online alışverişler için masrafsız, düşük faizli kredi verilecek. İşte en uygun Hepsiburada alışveriş kredisi…

Hepsiburada'dan Yapılacak Alışverişlere Yapı Krediden Masrafsız Alışveriş Kredisi!

Türkiye’nin en köklü ve piyasa değeri en büyük e – ticaret firmalarından Hepsiburada, Yapı Kredi Bankası ile ortak bir kredi kampanyasına imza atıyor. Vatandaşların birçok ihtiyaçlarına yönelik düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçeneklerinden yararlanabilecekleri kredi kapsamında, 36 ay vade ve 25.000 TL’ye kadar kredi tahsis edilecek.

Online Hepsiburada alışverişlerinde geçerli kredi, tüm kategoriler için yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Ayrıca hiçbir ek masraf ödemeden kolay başvuru yapılan kredi için 0 TL kredi tahsis ücreti belirlenmiştir. Sahip olmak istediğiniz milyonlarca ürüne cazip kredi seçeneği ile kolayca ulaşın.

Alışveriş Kredisi Hepsiburada Faiz Oranları

Uygun alışveriş kredileri ile ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere Yapı Kredi Bankası üzerinden düşük faiz ve yüksek miktarda kredi sağlanacak. Elektronikten giyime, beyaz eşyadan ev tekstili ürünlere kadar birçok kategoride yapacağınız online alışverişlere yönelik 25 bin TL’ye kadar kredi verilecek. 36 ay vade seçeneklerine sahip krediden yüzde 1,79 faiz oranları ile yararlanabilirsiniz.

750 TL – 25.000 TL arasında sunulacak krediden yararlanmak için dijital kanalları kullanarak başvuru işlemlerinin tamamlanması mümkündür. Birçok farklı kategori üzerinde ihtiyaçlarına yönelik en cazip ödeme koşullarından yararlanacak vatandaşlar, anında kredi onayı da alabilecekler.

Hepsiburada Alışveriş Kredisi Nasıl Kullanılır?

750 TL ile 25 bin TL arasında talep edebileceğiniz Hepsiburada Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi kapsamında, bankanın ve Hepsiburada’nın dijital başvuru kanallarını kullanarak kredi talep etmek mümkündür. Hepsiburada üzerinden ‘’ödeme bilgileri’’ ekranında ‘’Alışveriş Kredisi’’ seçeneği kullanılarak dakikalar içinde talep oluşturulması mümkündür.

Dijital bankacılık hizmetleri geliştiren Yapı Kredi Bankası tarafından, Hepsiburada başta olmak üzere daha birçok farklı kurum üzerinden cazip oranlar ile kredi alınması mümkündür. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun alışveriş kredilerini ödeme ekranları üzerinden kolayca temin edebilirsiniz. Talep edilen kredinin onaylanması halinde vatandaşların hesaplarına tanımlanan kredi miktarı ilgili ürünler için kullanılabilir. Hepsiburada alışveriş kredisi masrafsız ve yüzde 1,79’dan başlayan faiz oranları ile sunulmaktadır.