Hem ödemeyi erteleyin, hem deponuzu doldurun! Dacia'dan satış kampanyası

Dacia'dan satış kampanyası geldi! Müjdeli haber sıfır km otomobil sahibi olmak isteyenler için duyuruldu. Bu yeni kampanya ile sıfır km otomobiller cazip fiyatlarının yanı sıra pek çok fırsatla satışa sunuluyor. Detaylar haberin devamında...

Hem ödemeyi erteleyin, hem deponuzu doldurun! Dacia'dan satış kampanyası

Dacia'dan sıfır km otomobil sahibi olmak isteyenler için müjdeli haber geldi. Dacia modellerinde geçerli fırsatlar ile vatandaşlar hem sıfır km otomobil sahibi olacaklar, hem de Dacia'nın cazip kampanya ve fırsatlarından yararlanacaklar.

Temmuz 2022 itibarıyla geçerli olan kampanya kapsamında yetkili satıcılardan sıfır km 2022 model Dacia alan vatandaşlar hem Dacia Finans ile kredi kullanabilecekler hem araçlarının ödemelerini 2023 yılında yapmaya başlayacaklar, hem de depolarını dolduracaklar.

Dacia tarafından sıfır km otomobillerde geçerli olmak üzere geliştirilen bu yeni kampanya kapsamında vatandaşlar diledikleri Dacia modellerinden birini sıfır km olmak şartıyla yetkili satıcılardan alacaklar ve ödemelerini 2023 yılında yapmaya başlayacaklar. Detaylar haberin devamında...

Hem ödemeyi erteleyin, hem deponuzu doldurun! Dacia'dan satış kampanyası - Resim : 1

Dacia'dan Şimdi Al, Sonra Öde Kampanyası! Hem de 1.500 TL Akaryakıt Hediyesi İle

Temmuz 2022 tarihi itibarıyla kullanıma hazır hale getirilen Dacia modellerinden sıfır km 2022 model olanları seçen kişiler, Dacia tarafından oluşturulan kampanya kapsamında sıfır araç sahibi olacak ve ödemelerini Ocak 2023 tarihinde yapmaya başlayacaklar.

Ancak bu kampanyadan faydalanmak için Dacia Finans ile ilgili model otomobiller için kredi kullanılması şart koşuluyor. Dacia otomobil satışı esnasında sunulan Maxxi Koruma, Maxxi Warranty ve Maxxi Bakım paketlerini alan müşteriler kampanyalardan faydalanabilecek.

Hem ödemeyi erteleyin, hem deponuzu doldurun! Dacia'dan satış kampanyası - Resim : 2

Belirtilen paketleri almamış olan ya da alıp iptal etmiş olan kişiler kampanya kapsamında sunulan 1.500 TL akaryakıt hediyesinden faydalanamayacak.

Kampanya kapsamında ayrıca +1 yıl uzatılmış garantinin yanı sıra ilk periyodik bakım paketleri fırsatları da müşteriye verilecek.

Dacia 1.500 TL Akaryakıt Hediyesi Veriyor!

Hem ödemeyi erteleyin, hem deponuzu doldurun! Dacia'dan satış kampanyası - Resim : 3

Dacia'nın sıfır km otomobil alan müşterileri için sunduğu kampanya kapsamında Maxxi Koruma, Maxxi Warranty ve Maxxi Bakım paketlerini almış olan müşteriler için toplamda 1.500 TL yakıt hediyesi dikkat çekiyor.

Dacia tarafından sunulan hediye kampanyası ile 6 ay boyunca, her ayın 7'sinde 250 TL, toplamda 1.500 TL akaryakıt hediyesi Club TOTAL hesabına aktarılacak.

Kampanyadan faydalanmak isteyen yeni Dacia müşterileri, en yakın Dacia yetkili satış bayiilerine giderek gerekli bilgileri alabiliyor ve Dacia'nın kampanya ve fırsatlarından faydalanabiliyor.