Halkbank'tan Başvuru Yapan Emekliye Özel 5 Bin TL Anında Nakit Ödenecek! Tüm Emeklilere Nakit Desteği!

Emeklinin nakit sorunlarına bir çözüm daha! Halkbank’a gelen emekliye 5 bin TL nakit desteği verilecek. İşte detaylar…

Halkbank'tan Başvuru Yapan Emekliye Özel 5 Bin TL Anında Nakit Ödenecek! Tüm Emeklilere Nakit Desteği!

Halkbank üzerinden emekli maaşını alan veya emekli maaşını Halkbank’a taşımayı taahhüt eden vatandaşlar 5.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçları için cazip tekliflerden yararlanabilecekler. Başvurusunu yapana özel Emekli Mini Kredi seçeneğini sunan Halkbank, emeklinin 2022 yılında birçok farklı ihtiyacına finansman çözümleri sunuyor.

Emekli maaşlarına gelen zamların belirlenmesinin ardından maaşına ek destek arayanlara özel sağlanan kredi kapsamında, uygun geri ödeme seçenekleri ile 36 aya varan vade fırsatları da yer almaktadır. Bu sayede 5.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçları için emekliye çözüm önerileri sunuluyor.

Halkbank Emekli İhtiyaç Kredisi

Halkbank’ın emekliye özel cazip kampanyaları devam ediyor. Yüzde 1,58’den başlayan aylık faiz oranları ile 5.000 TL’ye kadar kredi fırsatından yararlanarak emeklinin tüm nakit sorunlarının kısa sürede çözülmesi sağlanmaktadır. Acil nakit sorunlarının giderilmesinde uygun finansman olmayı başaran Emekli Mini kapsamında, 36 ay vade fırsatları ve esnek geri ödeme seçenekleri sunulur.

İster aylık eşit taksitler ile kredi ödemelerini yapabilir isterseniz de artan, azalan, 3 ayda bir eşit ya da serbest ödemeli olarak Halkbank emekli kredinizin taksit ödemelerini rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Aylık 192 TL taksit ödemesi ile 5.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarını için en uygu kredi fırsatından maaşını taşıyan tüm emeklilerin kolayca yararlanması sağlanmaktadır.

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Emeklilerin daha yüksek miktarda nakit ihtiyaçları için Halkbank, Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi fırsatı ile 100.000 TL’ye kadar nakit desteği sağlıyor. Üstelik yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile 36 aya kadar vade seçeneklerinin de geçerli olduğu kredi kapsamında, emeklinin tüm nakit ihtiyacının karşılanması hedefleniyor.
İster kredi tahsis ücreti ödeyerek düşük faiz oranlarından yararlanabilir isterlerse de tüm emeklilerin kredi tahsis ücreti ödemeyerek daha az masrafla ihtiyaç kredilerini Halkbank üzerinden rahatça almaları mümkündür. Maaşını Halkbank’tan alan ya da almayı taahhüt eden vatandaşlar esnek ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi fırsatından yararlanabilecekler.