Halkbank'tan Girişimcilere Özel Fırsatlar! Düşük Faizli İşyeri Finansmanı Sağlanacak!

Halkbank girişimcileri, esnafları ve sanatkarları desteklemeye devam ediyor. Düşük faizli işyeri kredisi paketi açıklandı.

Halkbank'tan Girişimcilere Özel Fırsatlar! Düşük Faizli İşyeri Finansmanı Sağlanacak!

Halkbank İşyeri Kredisi ile sektör fark etmeksizin herhangi bir ticari faaliyette bulunmak isteyen gerçek kişiler için satın alacakları işyeri niteliğindeki tüm gayrimenkuller için kredi sağlanacak. Düşük faiz oranları ile sunulan kredi için aynı zamanda kolay ödeme avantajları da sağlanacak.

Kredi vadesinin 120 aya kadar olduğu finansman paketi, yeni bir işyeri satın almak isteyen tüm vatandaşlar tarafından kullanılabilecek. Satın alınmasına karar verilen işyeri mahiyetindeki gayrimenkul yüzde 50’sine kadar finansman sağlanacak. Halkbank İşyeri Kredisi için belirlene ödeme tablosunda ise düşük faiz ve hesaplı ödeme koşulları yer alıyor.

Halkbank’tan 120 Ay Vade ile Dükkân Kredisi

Yeni bir işyeri sahibi olmak isteyen herkes için hesaplı İşyeri Kredisi desteği sağlayan Halkbank, dükkan açmak isteyen kişiler için de kredinin kullanımına olanak tanımaktadır. Dükkan kredisi 120 ay vade seçenekleri ile sunularak uzun vadede rahatça ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.

Herhangi bir ticari faaliyeti bulunmayan gerçek kişilerin işyeri niteliği taşıyan gayrimenkul satın alımları için sağlanacak kredi ile hesaplı finansman seçenekleri uygulanmaktadır. İşyerinin ekspertiz değerine göre vatandaşların, söz konusu gayrimenkulün yüzde 50’sine kadar finansman desteği alarak ticari faaliyetlerine başlaması sağlanacak. Ticari olmayan yatırım amacına yönelik, üçüncü şahıslardan alınacak tüm gayrimenkuller kredi kapsamında yer almaktadır.

Halkbank İşyeri Kredisi Hesaplama

Halkbank İşyeri Kredisi için belirlenen yüzde 1,49 faiz oranları ve 120 ay vade seçenekleri, ticari faaliyette bulunmak isteyen birçok vatandaş için cazip fırsatlar sunuyor. 100.000 TL kredi için örnek hesaplama tablosuna göre; 120 ay vade ve yüzde 1,49 faiz oranları ile aylık 2.030,06 TL taksit tutarı belirlenmiştir. 525 lira tahsis ücreti ile verilecek kredi, işyeri satın almak isteyenler için kira öder gibi kendi işyerlerine sahip olmalarını sağlayacak.

Girişimcilik ve ticari faaliyetleri destekleyen kamu bankaları arasında öne çıkan Halkbank, düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla işletme satın almak isteyenlere en uygun krediyi vermeye devam ediyor. Bireysel işyeri kredisi kullanarak işletmenizi kısa sürede faaliyete geçirebilirsiniz.