Halkbank Avantajlı Faiz Oranlarını Açıkladı! Bütçenize En Uygun Konut Kredisi! Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun!

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere Halkbank ilaç gibi kredi fırsatı sunuyor. Düşük faizli en uygun konut kredisi…

Halkbank Avantajlı Faiz Oranlarını Açıkladı! Bütçenize En Uygun Konut Kredisi! Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun!

Kamu bankalarının düşük faiz oranları ile sağladığı konut kredisi fırsatları vatandaşların hayalini kurduğu eve rahatça kavuşmasını sağlıyor. Kira öder gibi rahat bir ödeme dönemi geçirerek, uygun geri ödeme fırsatları ile herkesin ev sahibi olması sağlanacak. TCMB faiz indirimleri sonrasında banka kredilerinin de faiz oranlarının düşmesi bekleniyordu. Ancak kamu bankaları dışında özel bankalar tarafından indirimler gelmedi. Bu nedenle en uygun konut kredileri kamu bankaları tarafından sunulmaya devam ediyor.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Halkbank konut kredileri arasında yer alan birçok seçenek, her kesimden insanın ev sahibi olmasını hedeflemektedir. Düşük faiz oranları ve 120 ay vade seçeneklerine yer verilen konut kredisi kampanyalarında, uygun geri ödeme seçenekleri de yer almaktadır. Yüzde 1,20’den başlayan faiz oranları ile kredinizi kullanarak hayalini kurduğunuz eve kavuşabilirsiniz.

Konut fiyatlarının son yılların en yüksek seviyelerine ulaşmasının ardından vatandaşların konut satın alımları için kredi arayışları da hızlandı. Ancak özel banakların büyük bölümü tarafından yüzde 2’nin üzerinde faiz oranları ile konut kredisi sunuluyor. Yüksek faiz oraları altında ezilmek istemeyenler Halkbank kredilerine odaklanmış durumda.

Halkbank 2. EL Konut Kredisi

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi kapsamında, 2. el konut satın alımlarında geçerli yine avantajlı faiz oranlarına sahip finansman desteği sunulmaktadır. 100 bin TL kredi için yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranların ve 120 ay vade uygulanır. 1 milyon TL ve üzerinde krediler için ise yüzde 1,34’ten başlayan faiz oranları ile Halkbank üzerinden konut kredisi almak mümkündür.

Konut satın alımları için vatandaşların sıfır ya da ikinci el evler için farklı faiz seçeneklerinden yararlanması sağlanacak. Öte yandan Halkbank’ın avantajlı konut projelerinden yararlanarak da ev sahibi olmak isteyen vatandaşların uygun finansman seçeneğinden yararlanması sağlanacak. Bütçenize en uygun vade ve faiz seçenekleri ile uygun ödeme planlarından da yararlanarak hayalinizi kurduğunuz eve kolayca sahip olabilirsiniz.