Hakan Ural'ın babası Selçuk Ural gündeme damga vuran açıklamalarda bulundu: 'Tek gecelik ilişkimin ürünü'

Haberler'in Youtube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan Selçuk Ural'ın gündeme dair yaptığı açıklamalar ortalığı birbirine kattı. Hakan Ural'ın babası Selçuk Ural gündeme damga vuran açıklamalarda bulundu: 'Tek gecelik ilişkimin ürünü'

Hakan Ural'ın babası Selçuk Ural gündeme damga vuran açıklamalarda bulundu: 'Tek gecelik ilişkimin ürünü'

Hakan Ural'ın babası Selçuk Ural gündeme damga vuran açıklamalarda bulundu: 'Tek gecelik ilişkimin ürünü' Haberler'in Youtube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan Selçuk Ural'ın gündeme dair yaptığı açıklamalar ortalığı birbirine kattı. Hakan Ural'ın babası Selçuk Ural yaptığı açıklamalarda başarılı oyuncunun annesi ve kendisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Selçuk Ural Haber Bahane programında kendisine yöneltilen soruları yanıtlarken şok ifadelere imza attı. Selçuk Ural genç yaşlarında çok hızlı olduğunu belirtirken "Çok çapkındım, bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra 'çocuğum var' diyerek çıktı" ifadelerini kullandı.

Gökay Kalaycıoğlu'nun Haber Bahane programında Selçuk Ural'a sorduğu sorular Türkiye gündemine bir anda düştü. Müzisyen Selçuk Ural'ın gündeme dair yaptığı açıklamalar herkesi şaşırtırken, bir gece birlikte olduğu kadından Hakan Ural'ın doğdunu açıkladı. Selçuk Ural "Hakan'ın annesi her şeyi hırs için yaptı" dedi.

'Bir gece beraber olduk'

Program sunucusu Gökay Kalaycıoğlu'nun sorduğu o soruya verdiği yanıt Türkiye gündeminde şok etkisi yarattı. "Hakan Ural hayatına girince sancılı durumlar oldu ve Türkiye'de DNA testi yaptıran ilk insan oldun. Hakan Ural'ı kabul etmeyip test istediğin için pişmanlık yaşadın mı?" sorusu üzerine konuşan Selçuk Ural, "Kızım için böyle bir DNA testi istemedim çünkü annesiyle evliydim. Ben çok çapkın ve çok hızlı yaşamış bir insanım. Bunu da tüm o devir bilir. Binlerce flörtüm oldu. Bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra 'çocuğum var' diyerek çıktı. Kadın, Hakan'ı doğurduktan sonra karşıma çıktı. Ben Hakan'ı alıp lunaparklara götürüyordum ama çocuk davamız 8-10 sene sürdü" dedi.

"Hakan'ın en kötü zamanlarında yanında oldum. Hakan'ı askerlik için uyarmama rağmen sahte rapor aldı sonra da 4 ay hapis cezası çıktı. Hakan'ın hapsi çıkınca Recep Tayyip Erdoğan'ın yanına gittim. Hakan'ın hapishanede başına bir iş gelmemesi için yanına almasını rica ettim. Ben o dönem evliydim ama rahmetli kadın bunu hırs için yaptı. Ben hata yapmış olabilirim çünkü gençtim. Hatamı sonrasında fazlasıyla telafi ettim. En zor günlerinde yanındaydım. Hakan bir gün 'üvey babası için rahmetli babamı kaybettim' dediğinde çıktığı kanalı arayarak soy ismimin kaldırılmasını istedim. O dönem bir programa bağlanıp Hakan erkekse benim soyadımı kullanmasın dedim. 19 yaşında baba oldum, hatalarım oldu. Hakan'ın hep yanında oldum, benim evimde kaldı ve ben onu hapisteyken hep ziyaret ettim. Konular kapandıktan sonra Hakan'ın annesi vefat etti. Ben geç uyanan bir insanım. Öğlen kalktığımda annesinin öldüğünü öğrendim. İkindi namazına cenazesi vardı ben gidemediğim için Hakan bana küstü. Ben o cenazeye niye gideyim? Annesiyle konuşmuyoruz zaten."