Hakan Ural'ın annesi kimdir, yaşıyor mu, nerede, mesleği ne, kaç yaşında?

Gündeme gelen bir son dakika bilgisi gündemi derinden sarstı. Ünlü yorumcu ve eski manken Hakan Ural'ın babasının yaptığı açıklamalar şoke etti. Hakan Ural'ın annesi kimdir, yaşıyor mu, nerede, mesleği ne, kaç yaşında?

Hakan Ural'ın annesi kimdir, yaşıyor mu, nerede, mesleği ne, kaç yaşında?

Hakan Ural'ın annesi kimdir, yaşıyor mu, nerede, mesleği ne, kaç yaşında? Eski model, oyuncu ve şimdilerde televizyon yorumcusu olan, tanınan isim Hakan Ural'ın babası Selçuk Ural bugün çok büyük açıklamalar yaptı. Hakan Ural'ın babası Selçuk Ural bugün oğlu ile ilgili verdiği bir röportajda ortalığı karıştıracak sözler söyledi. Selçuk Ural'ın yaptığı açıklamalardan sonra Hakan Ural'ın annesi merak konusu oldu.

Gökay Kalaycıoğlu'nun sunduğu Haber Bahane isimli programda konuşan Selçuk Ural çok büyük açıklamalar yaptı. Selçuk Ural'ın açıklamalarından dikkat çeken satır başları bir anda sosyal medya gündemine düştü.

Gökay Kalaycıoğlu'nun sorduğu sorulara karşı gençlik yaşlarında çok hızlı bir hayatı olduğunu belirten Selçuk Ural "Çok çapkındım, bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra 'çocuğum var' diyerek çıktı" ifadelerini kullandı.

Konuşmasına devam eden Selçuk Ural "Hakan Ural hayatına girince sancılı durumlar oldu ve Türkiye'de DNA testi yaptıran ilk insan oldun. Hakan Ural'ı kabul etmeyip test istediğin için pişmanlık yaşadın mı?" sorusu üzerine konuşan Selçuk Ural, "Kızım için böyle bir DNA testi istemedim çünkü annesiyle evliydim. Ben çok çapkın ve çok hızlı yaşamış bir insanım. Bunu da tüm o devir bilir. Binlerce flörtüm oldu. Bir gece bir bayanla beraber oldum ve bir daha da görmedim. Sonra 'çocuğum var' diyerek çıktı. Kadın, Hakan'ı doğurduktan sonra karşıma çıktı. Ben Hakan'ı alıp lunaparklara götürüyordum ama çocuk davamız 8-10 sene sürdü" sözlerini kullandı.

Bu konuşmaların ardından çok sayıda kişi Hakan Ural'ın annesini araştırmaya başladı. Peki; Hakan Ural'ın annesi kimdir, ismi ne, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Hakan Ural'ın annesi kimdir, yaşıyor mu, nerede, mesleği ne, kaç yaşında? - Resim : 1

Hakan Ural'ın Annesi Kimdir?

Hakan Ural'ın annesi Ceyhan Cem hakkında bugüne dek internet ortamlarında pek fazla bilgi bulunmuyordu. Hakan Ural'ın annesi Ceyhan Cem'in annesinin geçmiş dönemde Yeşilçam Sineması'nda ünlü olduğu biliniyor. Oynadığı filmler iler ilgili detaylı bir bilgi bulunmayan Ceyhan Cem'in iki yıl kanser tedavisi gördüğü ve tedavi süreci içerisinde 65 yaşında hayatını kaybettiği biliniyor.

Bugün konuşan Selçuk Ural ise konuşmasında;"Hakan bana küstü. Ben o cenazeye niye gideyim? Annesiyle konuşmuyoruz zaten." diyerek Ceyhan Cem'in cenaze törenine katılmadığını belirtti.