WhatsApp’tan yeni bir güncelleme haberi daha geldi! Bu haber İPhone kullanıcılarını sevindirecek!

Dünya genelinde en çok kullanılan WhatsApp anlık haberleşme uygulaması, kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Düzenli olarak yayınladığı güncellemeleri ile WhatsApp, uygulamanın daha verimli kullanılmasını sağlıyor.

WhatsApp’tan yeni bir güncelleme haberi daha geldi! Bu haber İPhone kullanıcılarını sevindirecek!

Anlık mesajlaşmanın yanı sıra; toplantı, eğlence, sosyalleşme ve eğitim alanında da en çok kullanılan uygulama WhatsApp, son dönemlerde yeni güncellemeleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Anlık mesajlaşma uygulaması olarak hayatımıza dahil olan WhatsApp, artık hemen hemen her alan için tercih ediliyor.

WhatsApp, yayınladığı güncellemeler ile kullanıcıların uygulamayı daha verimli bir şekilde kullanmasına imkan sunarken aynı zamanda, daha özelleştirilebilir olmasını da sağlıyor. Son olarak WhatsApp, durum paylaşım alanında yeni bir özellik ile güncellemesini kullanıcılarına sunmuştu. Aynı zamanda WhatsApp, gruplar için de son kullanım tarihi özelliğinin eklenebileceği bir güncellemenin de kullanıcılara sunulacağını açıklamıştı.

SESLİ DURUM PAYLAŞIMI DEVREDE

WhatsApp, durum paylaşımda video ve görsellere imkan sunuyordu. Kullanıcılara sunulan son güncellemede, durum kısmında sesli durum paylaşılmasına da imkan sunuldu. Bunun için uygulama içerisinde durum kısmında gelinmesi, alt kısımdaki kalem simgesine basılması ve açılan seçeneklerden mikrofonun tercih edilmesi yeterli oluyor.

SON GÜNCELLEME SADECE IOS 16 İŞLETİM SİSTEMİ İÇİN GELDİ

WhatsApp’tan yeni bir güncelleme haberi daha geldi! Bu haber İPhone kullanıcılarını sevindirecek!

WhatsApp tarafından sunulan son güncelleme sadece IOS 16 işletim sistemine sahip olan İPhone kullanıcıları için geldi. Yeni uygulama güncellemesi 23.5.78 kodu ile kullanıcılara sunuldu. Bu güncelleme ile artık kullanıcılar, resim içerisinde resim özelliğine sahip olabilecek. Güncelleme sayesinde fotoğraftaki yazılar metne çevirme özelliğine sahip olacak. Kullanıcılar uygulamadaki herhangi bir fotoğrafta yer alan bir yazıya basılı tutarak yazıyı kopyalayıp bilecek ve farklı yerlerde kullanılabilecek. WhatsApp kısa bir süre önce gruplara son kullanma tarihi eklenebilmesi özelliği sunacak bir güncellemenin de kullanıcılara sunulacağına açıklamıştı. WhatsApp uygulaması, bugün güncellemeler ile daha verimli bir şekilde kullanılmaya başlanacak.

SONRAKİ HABER