Ünlülerin yardım çağrıları devam ediyor! Babala TV’den yardım kampanyası düzenlediler!

Pazartesi sabaha karşı meydana gelen depremde hayatını kaybedenlerin sayısı giderek artıyor. Her geçen saat kurtarılan bir can ise, umut olmaya devam ediyor. Ünlü isimler de yardım çağrılarını ile destek oluyor.

Ünlülerin yardım çağrıları devam ediyor! Babala TV’den yardım kampanyası düzenlediler!

Yaşanan depremin ardından birçok ünlü isim yaptığı yardım çağrıları ile deprem bölgesindeki vatandaşlara umut olmaya çalışıyor. Uluslararası yardım çağrısının yapılması, OHAL ilan edilmesine ve milli yas ilan edilmesine neden olan depremler, on ilimizde oldukça büyük yıkımlara neden oldu. Binlerce vatandaşımız yaşanan iki büyük deprem nedeni ile hayatını kaybetti. Deprem bölgelerine desteğe giden Oğuzhan Uğur, Youtube kanalı olan Babala TV aracılığı ile deprem bölgesindeki vatandaşlara ulaştırılmak için bir yardım kampanyası düzenledi.

TOPLANAN YARDIMLAR AHBAP’A GÖNDERİLDİ

Oğuzhan Uğur tarafından düzenlenen yardım kampanyası, canlı yayın ile Youtube üzerinden paylaşıldı. Canlı yayına, deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza destek olmak için katılan ünlü isimler arasında Cemal Can Cansever, Danla Bilic, Reynmen ve Uberkuloz yer aldı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Oğuzhan Uğur’un Babala TV aracılığı ile gerçekleştirdiği kampanya vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi gördü. Canlı yayında gerçekleştirilen kampanyanın valilik onayı ile Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP Derneği’ ne aktarılacağı açıklandı. On ilimizde birden etkili olan deprem nedeni ile AHBAP ekipleri de depremin ilk gününden beri, yetkili merciler ile iş birliği yaparak depremzedelere yardım edebilmek için bölgelerde yer alıyor.

KEREM BÜRSİN’DEN İNGİLİZCE PAYLAŞIM

Ünlülerin yardım çağrıları devam ediyor! Babala TV’den yardım kampanyası düzenlediler!

Birçok sevilen ünlü isim, yaşanan depremin ardından dünya genelinde yardım çağrılarını yapmaya devam ediyor. Sevilen oyuncu Kerem Bürsin, yaptığı İngilizce paylaşımı ile ülkemizde yaşanan büyük depremi dünyaya duyurmaya devam ediyor. Derya Uluğ’da kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar ile depremden etkilenen vatandaşlarımız için yardım çağrılarında bulunuyor.

SONRAKİ HABER