TOGG için ön sipariş tutarı 60 bin TL! peki ödeme geri yatırılacak mı? İşte detaylar…

TOGG’a ait satış fiyatları geçtiğimiz gün açıklandı. Ön sipariş süreci de başlatıldı. TOGG için ön siparişlerde ödenmesi gereken tutar ise, 60 bin TL olarak belirlendi.

TOGG için ön sipariş tutarı 60 bin TL! peki ödeme geri yatırılacak mı? İşte detaylar…

TOGG’a ay satış fiyatlarının açıklanmasının ardından, ön siparişi başvurularının da 16 Mart 2023 tarihinde başlayacağı açıklanmıştı. TOGG için ön sipariş kayıtları bugün başlıyor ve ön kayıt siparişleri için ödenmesi gereken tutar 60 bin TL olarak açıklandı.

TOGG için ön sipariş kaydı oluşturacak kişiler çekilişe katılma hakkı kazanacak. Ön sipariş aşamasında kişiler sözleşmeyi inceleyip onayladıklarını da ödemeyi de gerçekleştirecekler. Çekilişe katılmaya hak kazanamayan kullanıcılar ise, bu durumda ön sipariş için ödenen meblağın kendilerine geri yatırılıp yatırılmayan olacağını araştırmaya başladı. TOGG ön siparişlerin Bugün başlaması ile ilgili konuya dair aramalar hız kazandı.

TOGG T10X 953 BİN TL OLDU

TOGG için ön sipariş tutarı 60 bin TL! peki ödeme geri yatırılacak mı? İşte detaylar…

TOGG’a ait SUV modeli olan T10X’un satış fiyatı 953 bin TL olarak açıklandı. Aracın üç farklı modeli olacak ve fiyatlar da donanım ile menzil özelliklerine göre değişecek. Yerli ve milli otomobilin en yüksek menzil ve donanıma sahip olan modelin fiyatı ise, 1 milyon 790 bin TL olarak açıklandı. Tercih edilecek model için ön siparişler Trumore uygulaması üzerinden mobil cüzdan oluşturulduktan sonra verilebilecek. Ön sipariş ile vatandaşlar çekilişe katılma hakkını elde edecek.

60 BİN TL GERİ ÖDENCEK

TOGG Ön sipariş kaydığı için vatandaşların 60 bin TL ödemesi gerekiyor. Bugün başlayan ön siparişlere vakit kaybetmeden başvurmak isteyen kişiler ise, çekilişe katılma hakkı kazanamaması durumunda ödenen meblağın kendilerine geri yatırılıp yatırılacağını araştırmaya başladı. yetkililer tarafından yapılan açıklamalarda, çekilişte sipariş hakkı kazanamayan kullanıcıların ön ödeme bedellerinin Trumore uygulamasındaki e-cüzdanlarına en geç 14 gün içerisinde otomatik olarak geri yatırılacağı bildirildi.

SONRAKİ HABER