TOGG için 41 bin ön sipariş gelmişti! Asıl fiyatları kasım ayında...

Yerli ve milli otomobil markamız TOGG ön satışları başlamıştı. Daha ilk dakikalardan itibaren binlerce ön sipariş alınması markaya olan ilginin de göstergesi oldu. Yerli ve milli olan otomobil markasının fiyatları da şaşırttı.

TOGG için 41 bin ön sipariş gelmişti! Asıl fiyatları kasım ayında...

TOGG markası milli üretim olarak çok merak uyandırdı. Aracın tanıtım sürecinden satışa çıkana kadar olan tüm süreç oldukça dikkat çekti. Şimdi de fiyatlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Son model teknolojilerle üretiliş milli araç markamızdan yeni gelişmeler de gelmeye devam ediyor. İşte haberimizin devamında sizlerle…

TOGG fiyatı şaşırttı

Yerli ve milli üretim olan aracımız TOGG’un fiyatının açıklanmasının ardından birçok vatandaş ön sipariş verebilmek için yarışa girdi. Bu başvuru yarışının fazlalığını Sanayi Bakanı Varank, TOGG T10X için 41 bin kişinin başvuru yaptığını belirterek duyurdu. Fiyatı açıklanan TOGG’un, 1 milyon 215 bin liralık modeli olan T10X V2 RWD uzun menzil Nisan ayında yollara çıkacakken 953 bin liralık temel paketi ise Kasım ayında kullanıcılar ile buluşacak. Bu yıl itibariyle toplam 20 bin araç teslim etmeyi hedefleyen TOGG’un fiyatı kesinleşmesinden sonra başvurular resmen açıldı. Belirlenen fiyata göre başvuru seçenekleri; V1 RWD standart menzil 953 bin TL, V2 RWD standart menzil 1 milyon 55 bin TL ve V2 RWD uzun menzil 1 milyon 215 bin TL’ olarak belirlendi.

Ön sipariş için herkes hevesli!

Herkesin beklediği ve ülkemiz adına gurur verici haberi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya hesabı üzerinden verdi. TOGG satış başvurusunun açılmasından sonra T10X modeli sipariş sayısının 41 bin olduğunu belirtti. Aynı zamanda Bakan Varank, yaptığı paylaşımında, “'Yapamazsınız', 'Hani fabrikası nerede', 'Neresi yerli ki', 'Fabrikada üretim bandı yok ithal bunlar', ‘2 milyon liradan aşağı olmaz, kimse almaz' gibi söylemde bulunanlara sesleniyorum bugün itibarıyla TOGG T10x siparişi 41 bin oldu!" sözlerine açıklamasında yer verdi. Yerli ve milli arabamız olan TOGG sahibi olmak isteyen vatandaşlar ilk olarak bu hakkı elde etmek için ön siparişte bulundu. Ön sipariş bedeli ödemek isteyenler 60.000 TL ödeyecek.

SONRAKİ HABER