Survivor 2023’te bir eleme daha oldu! Adaya vedan eden o isim ise…

Uzun süredir ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2023’te dün akşam eleme konseyi vardı. Survivor’ı yakından takip eden isimler cuma gününe, elenen ismin kim olduğunu araştırarak başladı.

Survivor 2023’te bir eleme daha oldu! Adaya vedan eden o isim ise…

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı ile Murat Ceylan tarafından sunulan Survivor, uzun yıllardır kemik bir izleyici kadrosuna sahip olmayı başarıyor. Her yeni bölümü ile izlenme rekorları kıran Survivor’da dün akşam yeni bir eleme gerçekleştirildi.

İki takım arasındaki dengelerin sürekli değiştiği programda geçtiğimiz gün, gönüllüler takımında yaşanan kavga nedeni ile mavi takımda yer alan Merve, kırmız takıma geçmişti. Her bölümünde ayrı bir heyecana ve bir o kadar da eğlenceli anlara sahip olan Survivor 2023’te adaya veda eden isim ise, herkes tarafından en çok aratılan konu başlıkları arasında yer aldı.

DÖRT İSİM ELEME ADAYI OLMUŞTU

Fatih, Cansu, Aziz ve Alper bu haftaki eleme adayları olarak belirlenmişti. Mavi takımda yer alan Fatih, Alper ve Aziz’in yanı sıra, kırmızı takım eleme potasına bir isim koymuştu. Dokunulmazlık ödüllerinde büyük bir başarı yakalayan kırmızı takım, kaybettiği bir dokunulmazlık sonucu Cansu’yu eleme adayı olarak çıkartmıştı. Üç aday mavi takımdan çıkarken, kırmızı takımdan sadece bir isim elenme adayı olmuştu.

ADAYA VEDA EDEN İSİM FATİH OLDU

Survivor 2023’te bir eleme daha oldu! Adaya vedan eden o isim ise…

Mavi takımda yer alan yarışmacı Fatih Kılıçarslan, 16 Mart Perşembe akşamı yayınlanan yeni programdaki eleme konseyinde açıklanan oy oranına göre adaya veda eden isim oldu. Sergilediği performansı ile takımı içerisinde çoğu kez tartışmalara neden olan Fatih, elendiğini öğrendiğinde şu açıklamalarda bulundu; ‘’Bu benim uzun süredir hayalimdi. Hep Dominik’in kumlarına 66’ı kazımak istiyordum. Zorlanmayı da çok sevdim. Acı çekmeyi de çok sevdim. Yokluğu da çok sevdim. Çok teşekkür ederim. Sevdiğim bir şeyi yerine getirdim. Gençlere ve öğrencilerime hayallerinden vazgeçmelerini ve istedikleri zaman istedikleri şey yapabileceklerini burada göstermiş oldum. Çok mutluyum. Bütün arkadaşlarıma da bu yolda başarılar diliyorum. Her kimin kalbini kırdıysam af ola.’’

SONRAKİ HABER