Son dakika bu sabah acı haber geldi! Usta oyuncumuz tabanca ile intihar etti: Daha 36 yaşındaydı vefat etti

Üzücü bir haberle karşılaştık. Ünlü oyuncu Merve Kayaalp, Muğla Dalaman’da bulunan bir apartmanın ikinci katında babasının silahıyla intihar ederek hayatını kaybettiği belirtildi.

Son dakika bu sabah acı haber geldi! Usta oyuncu Kayaalp tabanca ile intihar etti

Ünlü oyuncu Merve Kayaalp'in intihar ettiği haberi, sevenlerini ve sanat camiasını yasa boğdu. Kayaalp, babasının silahı ile Muğla Dalaman'da yaşadığı apartmanın ikinci katında hayatına son verdi. 36 yaşındaki oyuncunun cansız bedeni, evine gelen yakınları tarafından bulundu.

ADLİ TIP KURUMUNA GÖNDERİLDİ 

Kayaalp, Savaşçı dizisinde Yörük Haydar isimli karakterin eşi Gökçen rolüyle tanınıyordu. Dizideki performansıyla beğeni toplayan Kayaalp'in cenazesi, otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede 36 yaşındaki oyuncu Merve Kayaalp'in hayatını kaybettiği belirlendiği beliertilerek yuncunun babasına ait ruhsatlı silahla başına tek el ateş ettiği ve yaşamına böyle son verdiği paylaşıldı.

Son dakika bu sabah acı haber geldi! Usta oyuncumuz tabanca ile intihar etti: Daha 36 yaşındaydı vefat etti

SEVENLERİ YASA BOĞULDU 

Kayaalp'in ani ölümü, sevenlerini ve meslektaşlarını derinden üzdü. Sosyal medyada başsağlığı mesajları yağdı. 

Merve Kayaalp'in intiharının ardında yatan sebepler araştırılıyor. Oyuncunun psikolojik sorunları olduğu ve tedavi gördüğü de iddia edilirken ancak bu iddialar henüz doğrulanmadığı ifade edildi. 

OTOPSİ YAPILACAK

Merve Kayaalp'in cenazesi, otopsinin ardından ailesine teslim edilecek. Cenaze töreninin ne zaman ve nerede yapılacağı henüz belli değil.

Merve Kayaalp bugüne kadar Savaşçı, Şeref Meselesi, Düşler ve Umutlar, Küçük Kıyamet, Sakarya Fırat ve Elif başta olmak üzere birçok sevilen diziler rol aldığı da hatırlanıyor.

SONRAKİ HABER