Son dakika Belediye Başkanı hastaneye kaldırıldı! Belediye Başkanına bıçaklı saldırı: Hayati tehlikesi var mı?

Belediye Başkanının hastaneye kaldırıldığı belediye binasının çıkışında bıçaklı saldırıya uğradığı ifade edildi.

Son dakika Belediye Başkanı hastaneye kaldırıldı! Belediye Başkanına bıçaklı saldırı

Gelen bir son dakika haberine göre bugün öğle saatlerinde Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık'ın bıçaklı saldırıya uğradığı bildirildi. Belediye binasından çıkarken bıçaklı saldırıya uğrayan Başkan Karışık'ın acil olarak hastaneye kaldırıldığı duyuruldu.

BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI

Konu ile ilgili olarak Balıkesir’in Erdek İlçe Belediye Başkanı Burhan Karışık bugün saat 11.00’de belediye binası çıkışında bıçaklı saldırıya uğradığı duyuruldu.

Bacağından yaralandığı belirtilen Karışık ilk olarak Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi’ne daha sonra da Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

SAĞLIK DURUMU İYİ 

Belediye Başkanı Karışık’ın durumunun iyi olduğu açıklandı. Ayrıca polis saldırıyı yapan M.T.’yi gözaltına aldığı belirtilerek polis ekiplerinin olaya ilişkin soruşturma başlattığı ifade edildi.

VALİLİK DUYURU YAPTI 

Valilik tarafından konuya ilişkin bir açıklama yapıldı ve yapılan açıklamada soruşturma başlatıldığı belirtilerek şöyle devam edildi:

"Karışık’ın genel sağlık durumu iyidir. Failler olay yerinde gözaltına alınmış, Erdek Cumhuriyet Başsavcılığınca adli soruşturma başlatılmıştır. Meydana gelen olay Valiliğimiz tarafından yakından takip edilmektedir."

SONRAKİ HABER