ŞOK marketlerde dev indirim! Ankastre seti, airfryer, ütü, süpürge...

Ekonomi ile zor durumda olan vatandaşa market ihtiyaçları için zincir marketlerden tam destek. Şok marketlerinden kaçırılmayacak fiyatlar… 24 Mayıs aktüel ürün kataloğundan indirimli fiyatlarını duyuran Şok marketlerden şok fiyatlar.

ŞOK marketlerde dev indirim! Ankastre seti, airfryer, ütü, süpürge...

Şok market 24 Mayıs da yayınladığı katalog ile indirimli birçok ürünü raflarına yerleştirdiğini duyurdu. İndirimi gören, duyan vatandaş için bu haber çok sevindirici oldu. Yüksek enflasyon ve ekonomik sebeplerden ürünlerdeki fahiş fiyatlar market ihtiyaçlarında vatandaşın belini büküyor, cebini yakıyordu. Ama Şok zincir marketlerdeki bu indirim vatandaşa bir destek oldu.

ŞOK İndirim Şok marketten

Vatandaştan market indirimlerine büyük rağbet var. Yüksek enflasyon ile temizlik ve gıda gibi market ürünlerine 2023 yılında yüzde 150 hatta bazı ürünlerde yüzde 200 zam geldiği yetkililer tarafından açıklandı. Vatandaşlar bu zamlar üzerine sadece konut ve araç alım satımlarında değil market ihtiyaçlarını karşılamakta da çok zorlanır oldu. Hal böyleyken vatandaşlar zincir marketlerin indirimlerini, haftalık kampanyalarını dört gözle bekliyor.

Türkiye’de 10.281 civarında şubesi olan Şok marketler vatandaşı bu bekleyişleri içinde yalnız bırakmadı ve desteğini indirimli ürünlere yansıttığını mayıs ayı kataloğunda gösterdi. Mayıs ayı indirimli ürün kataloğu ile dikkatleri üzerine çeken Şok zincir marketleri oldu. Şok marketlerin bugün açıkladığı ve 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü başlayacak olan indirimli fiyat kampanyalarında vatandaş mutlu. Peki Şok marketlerin genel olarak temizlik ve gıda ürünlerinde yapacağı bu indirim kampanyası hangi ürünlerde olacak?

Şok market 24 Mayıs katalog ürünleri

Gıdalara gelen son zamlardan sonra vatandaş zincir marketlerin sıkı takipçisi oldu. Özellikle aktüel ve gıda ürünlerindeki indirimli fiyatları ile vatandaşlar zincir marketler önünde kuyruklar oluşturmaya başladı. Sabahın erken saatinde vatandaşı alışveriş kuyruğuna girdiren indirimli ürünler bu sefer şok marketler ile önümüzde. İşte Şok marketlerin mayıs ayı ürün kataloğunda;

 • Kaşar peyniri
 • Pilavlık pirinç
 • Süt
 • Yoğurt
 • Beyaz peynir
 • Siyah zeytinŞOK marketlerde dev indirim! Ankastre seti, airfryer, ütü, süpürge...
 • Meyve suyu
 • Salam
 • Sandviç ekmeği gibi gıda ve
 • Molfix bebek bezi
 • Finish parlatıcı
 • Calgon kireç önleyici gibi temizlik ürünlerinde çılgın fiyatları ile bu şekilde listeledi.

ŞOK marketlerde dev indirim! Ankastre seti, airfryer, ütü, süpürge... - Resim : 2

ŞOK marketlerde dev indirim! Ankastre seti, airfryer, ütü, süpürge... - Resim : 3

ŞOK marketlerde dev indirim! Ankastre seti, airfryer, ütü, süpürge... - Resim : 4

 

ŞOK marketlerde dev indirim! Ankastre seti, airfryer, ütü, süpürge... - Resim : 5

ŞOK marketlerde dev indirim! Ankastre seti, airfryer, ütü, süpürge... - Resim : 6

ŞOK marketlerde dev indirim! Ankastre seti, airfryer, ütü, süpürge... - Resim : 7

SONRAKİ HABER